Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kellene éreznem, mit...

Hogy kellene éreznem, mit kéne tennem? Hányingerem van az idegességtől.

Figyelt kérdés
A barátommal több, mint egy éve vagyunk együtt. Megszenvedtünk a kapcsolatunkért, a megismerkedésünk után 7 hónappal találkoztunk csak. A lényeg az, hogy azalatt a hét hónap alatt egy bizonyos fokig már szerelmesek voltunk egymásba, mindennap telefon, webcam, stb. Ezenkívül volt 2 lány, akikkel együtt járt, mindkettővel 1-1 hónapig. Az egyik az én akkori legjobb barátnőm. :) Ma mutattam a barátomnak egy képet, amin azzal a lánnyal vagyok látható, és rögtön elkezdte mondani: "Juj, de szép XY, nagyon megszépült. Egyszer kelnék úgy, hogy mindketten az ágyamban vagytok." Amikor visszaszóltam, higgadtan, de merő gyűlölettel telítve a hangomat, azt mondta, viccelt, és hogy hozzá sem tudna nyúlni a barátnőmhöz. Most nagyon rossz kedvem van. Pénteken találkozunk, van egy olyan érzésem, hogy szakítani fogok vele. Sokszor előfordult már, hogy megbántott, de ennyire még sosem.
2010. nov. 23. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
ezért még ne dobd ki..legalábbis ha szereted.
2010. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretem, de fáj, hogy újra és újra felhozza.
2010. nov. 23. 19:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak hülye poénjaim de ettől még nagyon szeretem a barátnőmet.

Szerintem csak ez miatt ne szakíts vele.

2010. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De azután, hogy 1 hónapig gyakorlatilag jártak, nem tudom félvállról, kis poénnak venni. Ennyi erővel meg is csalna?
2010. nov. 23. 19:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen miatt nehogy már szakíts vele, ez csak poén...
2010. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

jajj ugyan...nyugi már:))

Én is mondok nagyokat a páromnak kb negyedét se gondolom komolyan amikor hülyéskedek...

Szerintem Ti még nagyon fiatalok vagytok...azért vagy ilyen kis hirtelen természetű...nyugi.

Ettől még szerethet, főleg ha utána bocsánatot kért...és mondta, hogy nem gondolta komolyan.


Ha a páromnak a humorát nem tudnám értékelni, biztos nem lennénk majd 4 éve együtt:D már megszoktam a néha tüskés poénjaihoz:D

szóval ha szereted emiatt ne szakíts vele

2010. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de én ugy éreznék,mint ez a làny,aki segitségért fordult.A legjobb baràtnõjével jàrt,sajnos meg van rà az oka,hogy nem bizik meg a pàrjàban.Különben nem hiszem,hogy tudnék olyan fiuval jàrni,aki a baràtnõmmel jàrt.De ha a szivedben ugy érzed,nagyon szeretitek egymàst,akkor màr ne gondolj a baràtnõddel töltött idõre.
2010. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy emiatt érdemes-e szakítani. Bár szerintem ez elég hülye poén, én 7 éve vagyok együtt a párommal, de soha még viccből sem célozgatott rá, hogy más csaj tetszik neki vagy ilyesmi. Ez nem illik, bár sok pasi poénkodik ilyennel, de nem gondolja komolyan. Lehet, hogy a te párod sem gondolta komolyan, biztos szeret.
2010. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elmesélek neked valamit.


A vőlegényemmel két éve vagyunk együtt. Megismerkedésünk előtt mindkettőnknek igencsak zűrös élete volt, én képtelen voltam szeretni, bízni az emberekben, ő meg, volt egy állandó barátnője, meg egy másik lány, aki természetesen mindig változott.


A születésnapi bulimra, lévén hogy szomszédok vagyunk, átjött. Azzal a tipikus nagy arcával, és a légy hálás azért mert szent lábaim a te házad padlójához érnek stílusával.


Nem foglalkoztam vele, anyám hülyeségei közzé tartozik a szomszédi kapcsolat ápolása,több emlék köti a szomszédokhoz, mint a saját gyerekeihez, de nem ez a fontos.


A szomszéd srác megfogta a kezem, beültetett az autójába, és elvitt kocsikázni. A barátnője nem egyszer hívta, de nem foglalkozott vele, másnap szakítottak. Utána összejöttünk.


A lány heteken keresztül írt, hívott, azzal kapcsolatban, hogy mindig ez történik, és mivel szimpatikus vagyok számára ő csak előre szólt. Nem vettem figyelembe, valamilyen hülye oknál fogva elkezdtem bízni a srácban, viszont az ex egyre többször keresett. Beszélgettünk, aztán egyre több csajos dolgot csináltunk, és egyre gyakrabban meséltem neki a kapcsolatomról, ami tulajdonképpen megváltoztatta az életemet.


Most az esküvőt tervezzük, az exbarátnő a tanúm, és hidd el, a vőlegényem nem egyszer jegyezte meg, hogy jó lenne kipróbálni a hármast.

Ezen csak nevetni kell, nem szabad komolyan venni, ha bízol benne és szereted, tudnod kell, hogy nem tenné meg. A lány pedig a legjobb barátod! Ő sem menne bele, ha tényleg ilyen jóban vagytok.

2010. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tavaly ilyenkor belement volna, mert jó barátnők lévén mindent megbeszéltünk. Kivéve, hogy nekem mekkora fájdalmat okozott, hogy a fiú nem velem akar lenni, hanem vele. Egész délután sírtam, nem találom a helyem. Nem tudom, mit tegyek. Olyan sokszor eljátszotta már ezt.
2010. nov. 23. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!