Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek unokatesómnak? (lent)

Mit vegyek unokatesómnak? (lent)

Figyelt kérdés
Most lesz a szülinapja, 12 éves lesz, és lány.
2010. nov. 24. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
vibratort pl vagy sexy fehernemüt
2010. nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mit szeret? kedvenc együttes? cd-t esetleg, vagy valami jó kis szép igényes füzetet, csillogó tollat, hannah monata-s cuccot, csak az a baj, én nem ismerem, nem tudom milyen az ízlése. vagy egy visszafogott nyaklánc vagy karkötő? valami bizsu.
2010. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vmi Hannah Montana-s apróság, ha szereti. Esetleg ha szereti a Harry Pottert, akkor egy jegyet az új filmre (ha te is szereted, és jó kapcsolatban vagytok, akkor elmehetsz vele akár, közös program). Vagy ha Alkonyat mániás, akkor vmi olyan cucc.

Vagy csoki, mellé vmi dísztárgy.


Tudni kellene milyen a stílusa, miket szeret.

2010. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Atya ég! Komolyan vannak ilyen emberek?!

Nagyon kiváncsi lennék arra, hogy te hány éves vagy, ugyanis szerintem nem sokkal lehetsz több 12-nél!

2010. nov. 24. 16:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak szólt az előző kommentem.
2010. nov. 24. 16:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a Hannah Montánát régebben szerette, de már nem annyira, a Harry Potter-t nem szereti. Az ékszereket se nagyon kedveli. Zenészek közül legutoljára még Enrique Iglesis volt a kedvence. Esetleg egy Enrique cd.?
2010. nov. 24. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajándékozz neki egy éves Magyar Hírlap előfizetést. Ja, hogy 12 éves? Csináljatok egy egész napos programot.
2010. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy szép tollat.A csajok szeretik a

menös irószerszámokat.

2010. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!