Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek szülinapjára 25 ezerből?

Figyelt kérdés

Most lesz 18 éves, szüleitől új laptopot kap, telefont, meg parfümöt, másoktól biztosan lányos dolgokat, barátnőitől sminket stb, én meg már nem tudom, hogy mit vegyek. Nagyon szeretem, szeretnék neki valami szépet venni, ennyi az, amit most tudok fordítani ajándékra, program is lehetne, vagy akármi, nem csak tárgyi. Bécsbe akartam elvinni egy hétvégére, de most nem úgy jöttek össze a dolgaim, szóval azt inkább januárra halasztom. Annyit kell róla tudni, hogy kreatív, szereti a művészeteket, a zenét, szereti a szép ruhákat (bár az van elég neki, azt lehet, nem tőlem kéne kapnia), könyveket.

Tudnátok ötleteket adni?

19/F


2011. nov. 7. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Add oda neki borítékban, hagyj vegyen magának valamit.
2011. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon divatos most a bizsu, gyönyörűeket lehet kapni. Esetleg Swarovski ékszer?
2011. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
wellneshétvége kijön ennyiből
2011. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Színház kettesben
2011. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Esetleg egy szép óra?
2011. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Én is a színházat javasolnám, az a baj, hogy nem írtad, mikor lesz a szülinapja, jó darabra jegyet meg hónapokkal előre meg kell venni.

Swarowski ékszer is nagyon jó ötlet, vagy Thomas Sabo, ennyiből csodaszép gyűrűt lehet ott venni.

De semmiképp ne add oda neki borítékban, ha már nagyon nincs ötleted, akkor inkább Libri, Promod vagy ilyesmi utalvány.

De lehet kisebb ajándék is, plusz vacsi a kedvenc éttermében.

23N

2011. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennyiből egy fél órás sétarepülésre elviheted, ha bírjátok. Utána esetleg egy kis étterem, cukrászda. Ha bírtátok. :D
2011. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Swarovsky nyaklánc vagy fülbevaló!!!!
2011. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Korcsolyacipőt és irány a jégpálya. Ha még nem tudtok korcsolyázni, akkor hatalmas buli lesz, ahogy csetletek, botlotok...Ha már tudtok, akkor pedig nincs annál jobb, mint kézenfogva, körbe-körbe siklani :))))
2011. nov. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is a helyedben elvinném vacsizni, utána korizni, vagy fordítva :) mindegy, egy jó kis program lenne legalább :)
2011. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!