Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó, hogy végül is...

Szerintetek jó, hogy végül is elfogadtam?

Figyelt kérdés

A párommal elég régóta vagyunk együtt (4év) jelenleg egyetemisták vagyunk és 2 éve élünk távkapcsolatban (heti 3-4 napot azért együtt vagyunk).

Nagyon jó a kapcsolatunk, mindent megbeszélünk, megszoktuk egymást már minden téren, igazából sosem voltak ilyen gondjaink. Van egy dolog amiben megegyeztünk, hogy felváltva fizetjük...

A történethez hozzátartozik, hogy sajnos anyagilag mostanában eléggé a padlón vagyok olyan is volt hogy 1ooo ft- ból húztam ki egy hetet...(nem cigizek, nem járok bulizni, nem vásárolok márkás dolgokat...)

Visszakanyarodva...most rajtam volt a sor, hogy fizetnem kellett volna (nagyobb összegről van szó) a megállapodásunk szerint. Ezt a pénzt én össze is szedtem, mostanában meg még nem is volt olyan rossz a helyzet (mondjuk nem rózsás...de elviselhető). Mikor elővettem, hogy adjam oda a páromnak észrevette, hogy az a félretett pénzemből van és azt mondta, hogy ugye nem gondolom komolyan, hogy ő elveszi azt a pénzemet amit én hetekig spórolgattam? Mondtam, hogy vegye csak el, mert marad még nekem és ezt direkt arra tettem félre...Ő hajthatatlan maradt...én mondtam a magamét...hogy vegye már el...a végén azt mondta, hogy Nyugodjak meg, mert ez a pénz a családban marad, és nem tudja, hogy én így gondolom-e, de szerinte már minden közösbe megy és ne idegeskedjek, mert családban marad...

Nekem ez annyira jól esett h elsírtam magam. Végül elfogadtam a pénzt (tehát megtartottam). A rossz az, hogy neki se megy túl jól...és nem akartam megrövidíteni...

szerintetek rosszul döntöttem?


2010. nov. 24. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Irigylem tényleg a problémádat. Nemhogy örülnél, hogy normális párod van. Majd visszaadod neki másképp és szevasz.
2010. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi gond. A pasik szeretnek galansak lenni es szerintem az, ahogy ezt kezelte igazan biztato jel a jovore nezve.

Ne aggodj ez miatt.

Keszits neki egy romantikus estet vacsival, meglepivel koszonet keppen.

2010. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Így működik egy normális párkapcsolat. Ha az egyik bajban van a másik segít. Nyugi ebbe nincs semmi fura :)
2010. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem nem döntöttél rosszul. A párod ragaszkodott hozzá, és ha visszautasítod, rosszul esett volna neki: azt gondolja, te még mindig távolságot tartasz, és nem vagy biztos abban, hogy együtt maradtok.

A testvérem a párjával hasonlóképp kiegyensúlyozott kapcsolatban él (ők is egyetemisták), őket sem veti fel a pénz, és teljesen magától értetődő, hogy ha az egyiknek érkezik ösztöndíja, diákhitele, fizetése, akkor abból költenek, utána meg a másikéból. Ezen kívül közös bankszámlára gyűjtik a majdani lakásra valót..

Az ő kapcsolatuk adta vissza szerelembe vetett hitemet:)

2010. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Első én nem irigylem a modorodat...lehet, hogy másnak ez nem jelent gondot de azért nekem nem kis feszültséget okozott...

és képzeld, a páromnak örvendek...

2010. nov. 24. 18:38
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a további válaszokat:)

A jövőt illetően biztos vagyok Vele kapcsolatban...

csak őt se veti fel a pénz, ezért zavart.

2010. nov. 24. 18:40
 7/10 anonim ***** válasza:

de jó neked, nektek! nagyon irigyellek....

nem tetted rosszul! biztosan szívesen adta.

2010. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm:) kedves vagy...

Én úgy is hamarabb végzek az egyetemen majd hamarabb lesz "rendes" melóm:D remélem:p

2010. nov. 24. 19:09
 9/10 anonim ***** válasza:

bocs, de kicsit offolok.


válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:37


ezért szeretem ezt az oldalt, mert amikor ilyeneket olvasok akkor elhiszem, hogy van még remény és léteznek még normális emberek és emberi kapcsolatok :D

2010. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát igen...:)
2010. nov. 24. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!