Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jeleket találtál eddig...

Milyen jeleket találtál eddig otthon amiből megcsalásra következtettél, de végül kiderült hogy ártatlan?

Figyelt kérdés

Nálunk.


Szőke hajszál(én barna vagyok)

ovszer a pénztárcában(a fiokban tartjuk egy helyen)

"Szeretlek,várlak" sms a teloban idegen számrol

Bementem a munkahelyére es nem volt ott,senki nem tudta hova tünt.


Ezek nem egyszerre történtek kb 3év alatt.

Egyikre sem kérdeztem rá,mind magatól derült ki hogy nincs okom aggodni.


másnál milyen jelek voltak és hogy derült fény az igazságra?


2011. máj. 26. 09:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor téged megcsaltak, vagy nem?

A "Szeretlek, várlak" sms mondjuk durva....

Nálunk soha semmi jele nem volt, és nincs is, mert nyilván nem is csalnak meg. Az exemnél voltak jelek, már az elejétől fogva, be is bizonyosodott, hogy megcsalt.

2011. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
31%
úristen,hát megcsal.azonnal dobd ki,ne légy naiv.
2011. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem csal meg.tudom hogy a jelek egyertelmuek,de mindre van esszeru magyarazat.

Tudom hogy a nok tobbsege erre mar ugrana,en maskepp mukodom.

2011. máj. 26. 09:58
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

Mindig van "ésszerű magyarázat",aki csal,pláne,ha rendszeresen,akkor remekül hazudik is.Remélem ez nálatok tényleg nem így van,de általában igen.

Kérdésedre válaszolva nem volt ilyen.Ha voltak jelek,ott be is bizonyosodott az igazam:(

2011. máj. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Már bocs, de Téged nem vesznek hülyére egész véletlenül? :( Ugyan miféle magyarázatokat talált ki erre?
2011. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez engem is érdekelne, hogy mivel magyarázta ki az óvszert a pénztárcában és az sms-t a telóban?
2011. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Te még akkor sem hinnéd el, hogy megcsaltak ha in flagranti rajtakapnád őket.Azt is kimagyaráznák neked...
2011. máj. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Bízom a páromban,és nem szokásom kutatni a dolgaiban. Igaz,soha nem is adott arra okot,hogy kételkedjek benne.
2011. máj. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha csak nem az Édesanyja írta az smst, akkor arra nincs magyarázat, óvszerre meg végképp.
2011. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is voltak jelek, de tagadott én bizonyítani nem tudtam, így rendeltem netről spermatesztet, alsógatyája mindent elmondott:)
2011. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!