Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizarr temetkezési mód, ha...

Bizarr temetkezési mód, ha feleségemmel közös végrendeletben kérjük, hogy hamvainkat végül tegyék közös urnába és keverjék össze?

Figyelt kérdés
Feleségemmel a halál után is szeretnénk legközelebb lenni egymáshoz. Mennyire lehet ilyesmit kérni? Lesz-e aki teljesíti?
2011. aug. 1. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeitek biztos. Vagy valami jó barát. A lényeg, hogy ne erőltessetek rá senkire semmit. Lehet egyes embereknek ez valóban morbidnak, bizarrnak tűnik.
2011. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, én is morbid leszek, de mi is így szeretnénk.
2011. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

nem hiszem, hogy ki fogják ásni az urnát ha az egyikőtök kb 10 évvel előbb hal meg, mint a másik.

Ha nem temettetitek el, akkor pedig a gyerekeiteknek mondjátok, hogy majd öntsék egy urnába.

2011. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem. Én is megtenném, ha a szüleim kérnék. Gratulálok hogy ennyire szeretitek egymást. Mióta vagytok házasok, ha nem vagyok indiszkrét?
2011. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az urnát nem kell kiásni, falban szokott lenni.

Az én mamám is így szeretné majd, szerintem ez nem bizarr, sőt.

2011. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 32 éve vagyunk házasok, van két szép gyerekünk, akik azóta felnőttek. Még nem mertük mondani nekik a bizarr örletet. Arra gondoltunk, hogy ameddig valamelyikünk még él, a másik olyan helyre kerüljön, ami hozzáférhető ilyen célból. Szeretnénk biztosra menni a tekintetben, hogy ez tényleg meg fog történni. Még van időnk, de arra az esetre, ha történne valami, közös végrendelet írását határoztuk el. (csak e célból, úgyis mindenünk a gyerekeinké lesz)
2011. aug. 1. 12:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Amy Winehoust is a nagy néniével keverték össze...

Kinek mi a morbid?Nekem semmi kivetni valóm nincs benn!Miért is ne?

2011. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nagyon szép dolog:)
2011. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok nektek. Az ötlethez is, és még sok további szép évet kívánok. Az én szüleim 39 éve házasok, és még most is szerelmesek. Jó tudni, hogy vannak ilyen párok!
2011. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az morbid ha a feleségem hamvait itthon tartom? Különben jó ötlet!
2011. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!