Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednétek, a nagykorú,...

Megengednétek, a nagykorú, egyetemista lányotoknak, hogy egy 800 cm3-es motorral furikázzon nap mint nap?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 13:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem, de amúgy is azt csinálna amit akar, hisz felnőtt éppeszű ember.
2010. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha tud motorozni, miért ne? Nem zárhatod búra alá, egy egyetemista korú lány már magáért vállalja a felelősséget.
2010. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

Egy nagykorú, egyetemista lánynak NEM KELL engedélyt kérnie, és te sem tilthatsz meg neki semmit. (Én a lány helyében nem is kérnék engedélyt rá...=

Más kérdés, hogy honnan van neki ilyen motorja - mert ez azért nem pár fillérbe kerül...

2010. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem akartad ezt, akkor miért engedted meg egyáltalán a jogosítványt? Egyértelmű, hogy azzal jár, nem díszbe van a jogsi. Biztos izgulnék, de megengedném..
2010. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a szituáció, csak én vagyok a másik oldalon (igaz, én már dolgozom). Amíg tudom finanszírozni hóbortjaimat, addig ez az én döntésem, nem "szülői megengedés" kérdése.

(25/N)

2010. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Használtan vette + már évek óta csak erre gyűjt. Nagyon féltem, mert Pesten él és sokszor lehet hallani halálos motorosbalesetekről.
2010. nov. 25. 14:05
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, a motorozáshoz motor is kell... Ha ez megvan, akkor miért tiltanád el? Bízz meg benne, csak ezt tudod tenni. Sajnos gyalogosan is történhet végzetes baleset. Mostanság annyi mindent hallani...
2010. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
Kétlem, hogy nagykorúként érdekelné a véleményem. Viszont mivel nagyon félteném - az anyai szív:) - értelmesen leülnék vele beszélgetni, elmondanám neki, hogy minden nap halálra izgulnám magam- nem érte-e baleset, és megkérném, hogy amíg itthon lakik, legalább addig mellőzze a dolgot. Nem követelem, de mégiscsak én tartom el, ha szeretné valamivel meghálálni, hát ez legyen az.
2010. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Megengedni? Nagykorú, te max tanácsot adhatsz neki, hogy mit csináljon, főleg ha nem te tartod el.
2010. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
27%
szerintem a motor egyáltalán nem biztonságos közlekedési eszköz. akkor inkább már autó! szóval nem!
2010. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!