Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le a dohányz...

Hogyan szokhatnék le a dohányzásról, ha a családomat ez zavarja, de mindenki másnak elnézik?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy ha vendég jön, vagy barátok akkor azok dohányozhatnak, de rám persze rámszólnak. A munkahelyemen dettó ugyanez a helyzet. Pedig én sokkal kevesebbszer gyújtok rá, igaz én szivarozok. Sőt, ha valaki pipázik, akkor a nők a munkahelyemen egyenesen imádják szimatolnak a levegőbe. Akkor nem káros a dohányzás?
2010. nov. 26. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Azt döntsd el, hogy le akarsz-e szokni vagy nem. Ha csak a kifogásokat keresed, időpocsékolás tanácsokat kérni.

Miért szoktál rá? Mert a barátaid olyan menőnek tartották és te se akartál kimaradni a buliból mi?

2010. nov. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha csak azért akarsz le szokni, hogy másoknak meg felelj akkor nem fog menni!:S

de ha tényleg el határozod, akkor le kell tenni és kész.


Akkora hülyeség, hogy úgy kell leszokni, hogy folyamatosan csökkenteni a mennyiséget! Nem! el kell dönteni és le kell tenni!


De egyébként vannak különféle mágneses kezelések is, szüleim ezzel a módszerrel már le szoktak, de 8hónap után vissza szoktak, mert mondta apu, hogy nem ér annyit az egész, hogy egész nap sík ideg, és velünk is morcos ez miatt!


22L

2010. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van, ha TE nem akarsz leszokni, nem is fogsz. És nem is olyan nehéz, ha van motiváció...

egy leszokott

2010. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát a szivar meg a cigi közt van azért külömbség. Én is dohányos vagyok, de a szivar szagát nem birom elviselni.
2010. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vegyel elektromos cigit, nem budos, es nem is annyira karos, raadasul olcsobb is. en is ilyet szivok, hasonlo okok miatt, amikor meg van ra lehetosegem akkor rendes cigit szivok
2010. nov. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!