Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha egy...

Mit szólnátok hozzá ha egy olyan ember jönne össze a tesótokkal aki évekig meg volt veszve érted?

Figyelt kérdés

Az van h van egy csaj akivel még régen "jártam" vagy 2 hétig és összejött a bátyámmal. Teljesen bele volt betegedve h kiraktam és évekig nem hagyott békén, ha meglátott ölelgetett és mindig mindenkinek azt mondta h én a barátja vagyok. Nemrég szállt le rólam és megtalálta magának a tesómat. Azóta is utálja a feleségemet amiért "elvett tőle" pedig a csaj tök gáz amúgy. Ma délután ott voltak ők is amikor mentem anyámékhoz és szinte végig engem nézett és rólam kérdezett. Nem bírja felfogni az az értelmi fogyatékos h soha nem akartam tőle semmit az a 2 hét se volt semmi. Szerintem amikor meglátott akkor nem vett észre rajtam kívül senkit/semmit. Nem szólok bele senki dolgába de a bátyámnak az lenne a legjobb ha otthagyná. Titeket mennyire zavarna?

29/F


2010. nov. 26. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos teljesen biztos hogy azért jött össze a bátyáddal, hogy a közeledbe férkőzhessen. Nagyon ciki a nő. A bátyád ezt tudja? Végig tudott arról, hogy szinte üldözött téged a csaj ennyi ideig? ha nem, mondd el neki. Ha viszont igen, akkor nem lehet ennyire bugyuta, hogy nem látja fától az erőt. Na mindegy. egyszer azért el kell neki mondani négyszemközt, hogy szerinted miattad jött vele össze, és hogy így is kezelje a csajt.


Én nem járnék addig családi rendezvényekre amíg a csaj is megy. aki akar velem találkozni, külön nagyon szívesen. Még csak az kéne, hogy a feleséged is besokalljon.

2010. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az a véleményem,hogy azért jött a tesóddal össze hogy hozzád közelebb legyen...
2010. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Hát én mondanám a bátyámnak, hogy a csaj felejtős. Bizonyára azért jött össze a bátyáddal, hogy téged ez zavarjon, féltékennyé tegyen. Sajnos beteg a csaj. Egyszerűen ne vedd észre, mert vannak olyanok, akik a visszautasítást is igennek veszik. Szóval ne reagálj rá semmit.
2010. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem is tudom kicsit furcsa szitu, én nem tudnám szó nélkül hagyni és beszélnék velük persze külön-külön.
2010. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Most már lehet, hogy hiába mondod a tesódnak az elmúlt történteket. Akkor kellett volna mesélned a nőről, amíg tartott a zaklatós időszak. Ha most mondod el neki, akkor félreérthető lehet. Bár ki tudja? Nem tudom, milyen a viszonyod a tesóddal, talán mégis beválik, ha elmeséled neki, és elküldi a nőt a búsba.

De első körben én nem szólnék bele, hadd menjenek a dolgok a maguk útján, hátha rájön a tesód magától is. Nem is beszélve arról, ha a csaj véletlenül tényleg belezúgott a tesódba, és viszont, akkor egymással még boldogok lehetnek.

2010. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Még akkor beszéltem róla neki egy kicsit de nem sokat. Az a baj h a csaj nem csúnya és neki egyből megtetszett..nem is ő lenne. Ma észrevette h engem néz. Megkérdezte tőle h még mindig tetszik neked? egyből elkezdett magyarázkodni. Kicsit össze is vesztek utána. Egyértelmű volt. Leültem ő is leült, kimentem őis, játszott a fiammal és végig azt akarta h menjek én is. Hülyeség ez az egész...hátha talál magának valakit a világ másik végén és odaköltözik.
2010. nov. 26. 21:19
 7/15 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért magyarázd el az előzményeket a tesódnak, a többi az ő dolga.
2010. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy dolgot tehetsz, nyilvanosan leszarod a csajt. Ha csak miattad van a tesoddal, akkor vagy megunja a kavarast, mert latja, hogy semmi eselye, vagy a tesod rakja ki mint macskat sz.rni. Ertetlen a kicsike, es raadasul nagyon kitarto, de hidd el elöbb utobb eltünik az eletetekböl.
2010. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az orra előtt turbékolj a feleségeddel, és egy megyében sem marad meg veletek:>
2010. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor ahogy írod a tesód nem vak, észreveszi, hogy valami nem stimmel. Meglátod, előbb-utóbb elunja a csaj félreérthető viselkedését. Szerintem hagyd őket, és főképp nyíltan ne törődj a csajjal. Ha valaki megkérdezi, miért vagy ilyen "szegénnyel", egyszerűen mondd azt: Nem kedvelem.
2010. nov. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!