Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne gáz, hogy a párotok...

Nem lenne gáz, hogy a párotok pénzt ad ajándék helyett szülinapra?

Figyelt kérdés

Azt az érzést kelti bennem, hogy egyáltalán nem ismer, és meg se próbál nekem ajándékot venni, hanem az egyerűbb megoldást választja, hogy pénzt ad.

Elszólta magát valamelyik nap, hogy köntöst akart venni, de nem tudja a méretet.

Nem tudom mit gondoltok, de 1,5 év után eléggé cikinek érzem. Pláne, hogy el is mondta...

Mikor kérdezte mit szeretnék, annyit kértem, hogy ékszert NE vegyen.


2010. nov. 27. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De ciki! Áruld már el neki a ruhaméretedet egy szép napon...:)
2010. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy túl nagy darab nő, S-es vagy M-es elég lenne.
2010. nov. 27. 11:34
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
ez bizony nagyon gáz
2010. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A méret azért nem mindig olyan biztos...a nővérem (aki tudja a méretem) vett nekem egy kardigánt.S-es vagyok, S-es kardigánt vett, és rohadt nagy volt.

De azért ciki, mert még ha nem is biztos a méretben, miért nem vesz vmit ami nem ruha és nincsenek méretek

2010. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

pasik már csak ilyenek...


párom legelső karácsonykor próbálkozott be olyannal,hogy mi lenne,ha bemennénk egy boltba,válasszak amit szeretnék,és ő kifizeti és az kerül a fa alá...


nézett mikor mondtam h ok,akkor ékszerbolt lesz,és jó sok pénz legyen nála...:D

persze csak vicceltem,majd "kicsit elbeszélgettünk",hogy ilyet többet soha ne próbáljon,ha annyira szeret,akkor próbáljon már meg ő választani nekem ajándékot,vagy hagyjuk az egészet...

(bár lehet h jobban jártam volna ha én választok vmit,mert a parfüm amit vett wc illatositonak is büdös hiába volt drága)


én nem hagynám a helyedben,erőltesse meg magát

23/N

2010. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát én nem is tudom... Mert tény, a pasik nem szeretnek vásárolgatni, meg azon törni a fejüket, mit vegyenek, de hogy a párjának pénzt adjon ajándékba, hát szerintem ez elég gáz. Ahogy előttem is írták, létezik olyan ajándék is, amihez nem kell tudni a méreted, de még ha ruhát is vesz, és nem jó a méret - nagy dolog, kicseréled, ennyi. Nekem elég rosszul esne, ha pénzt adna.
2010. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Az én volt párom is mindig pénzt adott,aztán egy idő után azt mondtam,hogy inkább ne vegyen nekem semmit.Elég szarul éreztem magam mindig ez miatt,mert ha nem érek annyit,hogy legalább egy szelet csokit vegyen nekem,akkor semmit nem ér az egész.Szét is mentünk.
2010. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Perpillanat ott vagyunk hogy se ajándékot se pénzt nem adott eddig.
2010. nov. 29. 08:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez elég nagy baj.Szerintem szabadulj meg tőle.Ha ennyit nem érsz neki,akkor felejtős a pali.
2010. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!