Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondoltatok már rá hogy...

Gondoltatok már rá hogy kinyirtok egy családtagot? A férjeteket mondjuk aki ver megaláz szexre kényszerit megcsal?

Figyelt kérdés

hogy szabadulhatnék ebből a pokolbol?

Elakartam szökni az éjjel mert már nem birtam és nagyon megvert és valami injekciokat szokott beadni nekem ami azt sem Tudom hogy mi de alszom tőle.


2010. nov. 27. 11:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%

Megölni? Ugyan annyit kapnál érte mint egy rendes emberért.


Jelentsd fel a rendőrségen. Ha valamilyen szert beadott neked, pláne rendszeresen, az nyomot hagy a szervezetedben.

2010. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Költözz el és add be a válókeresetet. Orvossal vetess fel látleletet és jelntsd fel a rendőrségen. Megölni felesleges.
2010. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Azt mondta akkor megfog ölni és senki nem jön rá hogy gyilkosság volt.mert ő tud olyan szert.és mégjobban elkezdett verni.és azt mondta ugyis neki hinnének inkább, engem meg max gondnokság alá helyeztetne csak nevetett és vert. ezért nem merek személyes segítséget kérni. a férjemnek kiterjedt a kapcsolatrendszere. és mások szemében ő okosnak intelligensnek rendesnek mutatja magát.engem is beetetett különben nem mentem volna hozzá.viszont nagyon eldurvultak a dolgok, rettenetesen félek
2010. nov. 27. 11:39
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi az isten???Miért hagyod, hogy szurkáljon?Vagy lefog, és úgy adja be?Na én tuti, hogy kiherélném.De ha kinyírod, annyit kapsz érte, mint egy emberért!Jelentsd fel, megy a családsegítőbe, szólj a rokonoknak, van ezerféle módja, hogy megszabadulj tőle azon kívül, hogy kinyírod.
2010. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu kérdés, akkor most azonnal indulj el az ügyeletre, látleletet vetetni. Kíváncsi lennék, hogy lehetne kimagyarázni verés nyomokat??? Aztán irány a rendőrség, jelentsd fel. Menj haza a szüleidhez, vagy barátokhoz és maradj ott. A bíróságra add be a válókeresetet.
2010. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

komolyan lehet jobb volna a börtönben. bár annyira durva hogy úgy érzem lehet hogy meg fog ölni. most amióta nem jön össze a gyerek, mert neki az kell sokkal durvább.

nem tudok hova menni ahol nem talál meg és munkám sincs.ha a rendörök kijönnek utana meg agyonver szerintem. meg már mondta hogy gondnoksag alá fog helyeztetni ha bármit megpróbálok. és ismerősei által bármit elér tesójának is elintézte a rokkantságit

2010. nov. 27. 11:46
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne a családodhoz menj!Hagyd ott a francba!Ha sikerül megszöknöd tőle,akkor ne a családodhoz menj.Úgyis ott keresne először.Megölni?Miért?Egy ilyen szemét nem érdemli meg,hogy miatta börtönbe kerülj!Szökj meg!Kitartás!
2010. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
fake,kamu ,"kapcsolatrendszer"......
2010. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
68%
Menekülj, rendőrség, és menekülj!!!!
2010. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
[link] lap alján az elérhetőségek
2010. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!