Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 87 nap és Karácsony! Gondoltát...

87 nap és Karácsony! Gondoltátok volna, hogy kevesebb, mint 3 hónap múlva karácsonyozni fogunk? Ti mikor kezdtek el készülődni? Várjátok már?

Figyelt kérdés

Én imádom a Karácsonyt, a telet! Még sosem sikerült olyan jóra a karácsonyom, főleg a sok idegeskedés, stressz miatt, de idén próbálok mindent időben elvégezni, és a családtagokat is erre fogom biztatni. :)

http://www.youtube.com/watch?v=OrTATsZ35lc&feature=grec_index

http://www.youtube.com/watch?v=0G0Tep-teHI

http://www.youtube.com/watch?v=E-UZB91NmlY

:)Na jólvan, lehet, egy kicsit őrült vagyok. :DD


2011. szept. 27. 19:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%

Már így látatlanba is imádlak :D:D

Én ugyan ilyen vagyok. Imádom a telet és a karácsonyt, de készülődni mindig az utolsó pillanatban kezdek:)

2011. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

A kolléganőm már megvett 2 ajándékot tegnap... Nagyon készül:)

Én nem sietem el a dolgokat, és amúgy sem szeretem ezeket az ünnepeket, mert már nem arról szólnak, amiről valóban kellene. Utálok ilyenkor jópofizni a rokonokkal, akikkel kölcsönösen utáljuk egymást.

2011. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Jó fej lehetsz! :D Még nem gondoltam a Karácsonyra, hogy ilyen közel lenne, de nem sürgetem :) Államvizsgám lesz utána nem sokkal szóval várhat még :D :D :D
2011. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 habibi ***** válasza:
96%
óóó ,de jóó!!! Már várom nagyon! Kár, hogy még nem hull a hó, az olyan romantikus.
2011. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Most hogy így írod belegondoltam, hogy nemsokára itt van:)

Néha, főleg nyár végén, ősz elején elkap egy gondolat, hogy milyen jó lesz majd a fenyő-és süteményillatban együtt lenni a szűk kis családdal:) Meg karácsonyi vacsorát készíteni, stb:) húú, nagyon várom már:)


p.s.: kivéve a rokonok jópofizását:/

2011. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Már én is várom :)) de még ráérünk készülődni-mint mindig mindent utolsó percben csinálok :D Viszont a szüleimmel nem vagyok jóba :((
2011. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
80%
Én tavaly Karácsonykor is az ideit vártam, mert babát terveztünk, ami össze is jött. Már csak 50 napom van a szülésig, szóval az idei fa alatt már ott szuszog a legértékesebb csomag, amit már tavaly megálmodtam a fa alatt a férjemmel :) Ez lesz az első családi Karácsonyunk, annyira várom!!!
2011. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Az utóbbi hetekben egyre többet gondolok a karácsonyra, nagyon várom már ahogy a telet is, havat, korán sötétedést....húú nagyon!!:D
2011. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
Én is pont erre gondoltam ma, hogy jé már egy hónap eltelt a suliból, mindjárt Karácsony!!!
2011. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Basszus, én eddig nem voltam olyan Karácsony bolond, de most nagyon meghoztad a kezdem ezekkel a dalokkal:)

És ez lesz az első igazi közös Karácsonyunk a vőlegényemmel, tavaly, pont Karácsony előtt jöttünk össze, jó volt, de még nagyon friss volt a dolog. Idén meg már együtt élünk a saját kis lakásunkban, együtt fogunk karácsonyozni. Jövő Karácsonykor meg már rég házasok leszünk. Úgyhogy most én is nagyon nagyon várom:):).

2011. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!