Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom szüleinek mit vegyek...

Barátom szüleinek mit vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés

eddig is sejtettem, hogy biztos akarnak majd venni nekem valamit, de ma tudtam meg biztosra, hogy meg akarnak lepni valamivel. semmi ötletem nincs, hogy mit vegyek nekik. szülei 40 körül vannak.

meg van egy 15 éves huga. akkor már neki is kéne venni valamit. ilyen ékszer meg sminkcucc nem igazán, mert nem ismerem anniyra.

sajnos ajándékozásba mindig rossz voltam.


meg esetleg barátomnak is valami ötlet, hogy mit vegyek neki. itt végigolvastam az összes kérdést, de sehol nem volt olyan válasz, aminek szerintem örült volna. már közös képet kapott. 19 éves

óra, polo, ékszer meg ilyeneket nem akarok, mert nem tudom tetszene e neki.


2010. nov. 27. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a szülőknél soha nem csináltam nagy ügyet az ajándékból, apukának 1 üveg minőségi ital /amit szeret/, anyukának dísztárgy, könyv, pipere szett. Vagy kérdezed meg barátod, hátha tud segíteni, minek örülnének a szülei, illetve a húga miket szeret.

Páromnak én vettem ékszert már, borotvát, ruhát, idén ami tuti idáig, az egy jó könyv.

2010. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyukának:könyvet (ha szeret olvasni),parfüm,ékszer, gyertya,gyertyatartó


Apukának:bort


Hugicának: Ékszert minden mennyiségben:D (15 éves lányok nagyon szeretik a kiegészítőket)


Remélem,h tudtam segíteni:)

Előre is jó vásárlást:D

2010. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anyukának:egy doboz bonbon

Apukának:egy üveg bor vagy pezsgő

Huginak:szintén bonbon,füstölő szett,kulcstartó(pl.kedvenc sztárjáról)Fényképes bögre,képkeret stb..

2010. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!