Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 4 hónapja járok együtt a...

Ha 4 hónapja járok együtt a barátommal, karácsonyra a szüleinek illik valamit vennem?

Figyelt kérdés

Ez az első kapcsolatom, úgyhogy nem tudom mi a szokás és mi nem szokás :$

én 19 vagyok, ő 20 éves. A karácsonyt mindig a nagyszüleimnél töltöm, jó messze innen, és most is így lesz. 20án fogunk találkozni karácsony előtt utoljára, mert ő vizsgázik, leghamarabb 27-n megyek hozzájuk. Szóval semmi karácsonyi vacsora meg minden :D Mert én az ország másik felében leszek :)


2009. dec. 12. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ha elmész a fiú családjához valamikor az ünnepek körül, akkor vigyél nekik egy üveg bort meg egy doboz bonbont. Semmi komoly, de mégis szép és udvarias gesztus.
2009. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
hát ha lenne valami családi banzáj akkor vihetnél mondjuk anyukájának bonbont apukájának meg vmi piát! :D de ha csak a barátodhoz mész akkor elég egy kellemes ünnepeket! :) még nem jártok olyan rég óta hogy kelljen bármit is venned!
2009. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

és egyébként is a fiúknak kell vinni mindig az ajándékokat!nekik illik jobban!

de ha nagyon be akarsz vágódni akkor amit irtam azt viheted! :)


2. voltam :)

2009. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én tavaly, amikor 4 hónapja jártam a barátommal, akkor kaptam karácsonyra a szüleitől ajándékot, és én is vittem nekik, meg a barátom is hozott az én szüleimnek. (nem volt előtte megbeszélve, csak így lett...)
2009. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
60%
Mi úgy szoktuk hogy mindenki megveszi a saját rokonságának az ajándékokat viszont egymás ajándékát is aláírjuk tehát mindenki mindent kettőnktől kap viszont mégis csak a saját családunknak vásárolunk.
2009. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Á, szerintem szülőknek nem kell. Max. viszel valami süteményt, ha mégy hozzájuk, vagy ilyesmit.
2009. dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másképp csinálja. Az a legtisztább, ha megbeszéled a barátoddal. Kellemetlen, ha ők vesznek neked ajándékot, te meg nem veszel nekik.

Ha ez az első alkalom, hogy mégy, akkor viszont vigyél valamit, pl amit az első is írt (üveg bor és bonbon)

2009. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Emlékszem a mi első karácsonyunkra.. Mi is külön töltöttük, úúú de rossz volt :)

ő fülbevalót adott nekem, nagyon szépet, én mindenféle apróságot vettem neki, csokit, mintás öngyújtót meg egy sálat. Szüleinek pedig egy üveg bort meg egy cserepes virágot + csokit.

2009. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

En tolakodonak tartanam,ha a fiam baratnoje ajandekot hozna.

Egy ilyen alkalomra viragot vagy edesseget vigyel.

2009. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!