Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljek a fejével?...

Hogyan beszéljek a fejével? Miért nem lehet magánéletem?

Figyelt kérdés

Kezd elegem lenni a barátomból, ő mindent tudni akar, és már unom.Tudja az összes jelszómat, így hát belépked.Ő szerette volna tudni nem szívesen de végül bele mentem mert hisztit csapott hogy titkolózok.

Tudom én is az ő jelszavát de engem nem érdekel.

Na viszont most nagyon felidegesített.

Beszélgettem egy barátnőmmel, aki megkért hogy ne mondjam el senkinek, de volt egy vetélése nem régen, és kivolt borulva,megkértem a pasim hogy ha jön egy levél egy lánytól ne nézze meg, mert rám bízott egy titkot.Ő a telefont lerakta hogy ő úgyis megnézi ha kitörlöm pedig szakít.Viszont ő volt megsértődve mert szóltam neki hogy ne nézze meg nem rá tartozik.


2010. nov. 27. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elzavarnám az biztos.Ha nem bízik bennem akkor megette a fene az egészet!
2010. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon rossz lehet neked, én már rég leütöttem volna :)

szerintem mondd meg neki, hogy ha továbbra is ezt csinálja akkor vége!

2010. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Össze sem jöttem volna vele, nemhogy még ezt is eltűrjem. Mindennek van határa.
2010. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A pasi elmebeteg hagyd el.
2010. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda bunkó a barátod. Mi férj és feleségként élünk együtt, de soha nem néztem meg az ő oldalait.Leveleit.
2010. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Ez egy hülye.
2010. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
menekülj, ez cska rosszabb lesz
2010. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
és az ilyen fakalapok kapnak maguknak nőt ...
2010. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj tőle! Vagy ami még egyszerűbb: töröld a levelet, hiszen azt mondta akkor szakít:D
2010. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csinálj egy e-mail címet, amiről nem tud, és onnan írj, vagy a barátnőddel írass egy kamu levélben valami sokkolót, amitől elmegy a barátod nyomozásszenvedélye.
2010. nov. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!