Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljek a fejével?...

Hogyan beszéljek a fejével? Miért nem lehet magánéletem?

Figyelt kérdés

Kezd elegem lenni a barátomból, ő mindent tudni akar, és már unom.Tudja az összes jelszómat, így hát belépked.Ő szerette volna tudni nem szívesen de végül bele mentem mert hisztit csapott hogy titkolózok.

Tudom én is az ő jelszavát de engem nem érdekel.

Na viszont most nagyon felidegesített.

Beszélgettem egy barátnőmmel, aki megkért hogy ne mondjam el senkinek, de volt egy vetélése nem régen, és kivolt borulva,megkértem a pasim hogy ha jön egy levél egy lánytól ne nézze meg, mert rám bízott egy titkot.Ő a telefont lerakta hogy ő úgyis megnézi ha kitörlöm pedig szakít.Viszont ő volt megsértődve mert szóltam neki hogy ne nézze meg nem rá tartozik.


2010. nov. 27. 21:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Már az elején elrontottad, alapvető hibát követtél el.


Senkinek nem kell megengedni, hogy a privát leveleidbe turkáljon, ez a személyiségi jogok megsértése még családon belül is.


Ez nem szerelem, ez csak birtoklási vágy a barátod részéről és ha Te eddig nem kérted ki magadnak a levéltitok megsértését, akkor már nem fogod tudni visszacsinálni, mert ott a hiba, hogy már eddig is megengedted, eltűrted a viselkedését.

2010. nov. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mostm
2010. nov. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nah, véletlenül elküldtem hamarabb.

Szóval, mostmár neház lesz erről leállítani, ha eddig megengedted. Nekem is volt egy barátom, akivel tudtuk egymás jelszavait. Nem azért adta meg, mert kértem, csak sokszor mondta pl, hogy nézzem meg kapott e valamilyen levelet, mikor én ültem a gépnél, ő meg tévézett pl. AZtán egyszer megváltoztatta az összes jelszavát. Persze, hogy gyanakodni kezdtem és mint utóbb kiderült, volt is rá okom. Ha most megváltoztatod a jelszavadat, biztos mégjobban gyanakodni fog. Nehéz ügy, de ha így viselkedik, nem tudom milyn jövőd lesz mellette...

2010. nov. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ilyet nem szabad megengedni. Az embernek tényleg van magánszférája, amit ha akarsz megosztasz a másikkal, ha nem akarod akkor nem. Az más, ha kint hagysz egy levelet, és azt elolvassa, de hogy turkál a dolgaid között az nagyon nem jó.


Én megmondom mit tennék. (már ha ezek után nem szakítasz vele azonnal) Lecserélném az összes jelszavamat, hogy ne férjen hozzá semmihez. Ha nehezményezi megmondom, hogy igenis van magánügyem (például a barátnőm titka) ami nem tartozik őrá. Ha úgy alakul vagy megosztom vele, vagy nem. Ha megsértődik, vagy hisztériázik, akkor szakítanék vele. Én nagyon nem kedvelem ha egy pasas hisztis. Ez a pali egy uralkodó seg.fej, már bocs. Biztos valamiért nagyon tetszik neked, nem kétlem, de a helyzet az, hogy sose lesz az amit te szeretnél, mindig hozzá kell alkalmazkodnod, még akkor is ha éppen nagy marhaság az amit kieszelt. Szerintem még fiatal vagy, ismerj meg több férfit is, aztán majd meglátod hogy mit is kell a másikban keresni.


32/N

2010. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

már ott kezdődik a gáz, ha valaki ilyet kér.

nekünk eszünkbe sem jutna nézegetni a másik email fiókját vagy más magánjellegű dolgait.


beteges, amit a barátod csinál, már azt sem értem, miért vagy vele...

2010. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!