Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért adok egy olyan ember...

Miért adok egy olyan ember véleményére és viselkedésére aki tudom, hogy nem normális? Az apám az.

Figyelt kérdés
Hogy tudnék nem foglalkozni vele?
2010. nov. 28. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szülő-gyerek kötődés és viszony túlmutat az egyszerű észérveken.
2010. nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ezt a kötődést szeretném kiirtani részemről, de nem megy. Szerintem már ő sem kötődik hozzám, akkor én miért? 18/F
2010. nov. 28. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ha gondolod írj privit, én is hasonló cipőben járok, mint te, csak én mindkét szülőmmel.


26/L

2010. nov. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidet szeresd. Viszont a szófogadás nem tartozik a szeretet fogalmába. Néha a szülők nincsenek a helyzet magaslatán, ami a gyereknevelést illeti, ne csodálkozz, még a szülőképző főiskolát nem találták ki. Meg aztán lehet, hogy neked több intelligencia jutott, mint nekik. Te egy külön személy vagy, nem vagy ők, szeretned kell őket, mert felneveltek szeretettel, gondoskodtak rólad, és testileg az övékből való vagy, de mindez nem ok arra, hogy ne legyen saját életed, céljaid, felfogásod, világnézeted, vágyaid, bármi. Ha vita van, legyél kedves, de járd a magad útját. [link]
2010. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!