Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az ilyen...

Szerintetek normális az ilyen ember?

Figyelt kérdés

Bevallom, apámról van szó. Van egy kiscicánk, nagyon aranyos cica, sok időt töltök vele, próbálom jól nevelni. De néha nincs időm, kedvem kimenni az udvarra, különben is állandóan átjönnek a szomszéd éheztetett, beteg macskái, és olyankor a cica velük játszik, nem velem, kicsit féltem tőlük. Épp ezért néha beengedem a szobámba, persze nem mászhat fel akárhova, csak a földön játszok vele, semmi rosszat nem csinál. Apám mégis teljes szívéből utálja, nem értem, miért, de állandóan üti, bántja, pedig a cica semmi rosszat nem tesz (hozzátenném, korábbi állataimmal ugyanezt tette, mindegyik félt apámtól, a lépteitől görcsben voltak már). Ma is beengedtem a cicát, ittvolt velem, nem csinált semmit. Erre bejött apám és rugdosva kizavarta a hátsó ajtón, aztán fogta és levette az ajtóról a kilincset! Magyarán az egyik ajtón nincs kilincs, pedig sokszor van, hogy én ott közlekedem, mivel a szobám mellett van, meg a rendes bejárati ajtót rendszeresen úgy bezárják, hogy kulcsot sem hagynak itthon, ha nem lenne az az ajtó, néha még suliba sem tudnék elmenni. Erre egy ártatlan macska miatt ilyet csinál. Szerintetek normális ez? Persze az alkoholista, bagós húgommal nem foglalkozik, hagyja elzülleni, mert hát "nincs mit tenni", de a macskám az zavarja...

Nagyon kiverte a biztosítékot, eddig azt hittem, a húgomat kell orvoshoz vinni, de szerintem épelméjű ember 1. nem utálja ok nélkül az állatokat 2. nem szerel le egy olyan ajtóról kilincset, amelyik ajtót nap mint nap több családtag használ. Azt hiszi, hogy mivel az ő háza, bármit megtehet, be is zárhat, bántalmazhat akárkit, mióta vezető beosztásba került, kissé elszállt a hatalomvágytól. -.-

Mit gondoltok erről? Normális ez a viselkedés szerintetek?


2011. szept. 16. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Hiába az apám lenne, én úgy kinyitnám a szám,hogy csak sorolnék és nézne,hogy mi van.Nem normális, állatokat egyébként sem bántunk!
2011. szept. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

apád orvosi eset! de soha nem fordul ilyen ember az orvoshoz..

ezért neked kellene elköltözni, és akkor lehet majd egy cicád akit kedvedre tudsz szeretgetni :)

2011. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A cicámat már elvinni nem tudom, a cicák főként helyhez vannak szokva, nem emberekhez. :( Régebben költöztünk egyszer, az akkori cicánkat hoztuk magunkkal, teljesen depressziós lett néhány nap alatt és pár hónapon belül el is tűnt, azóta sem láttuk. :( Új cicát pedig még nem szeretnék, nemrég pusztult el az előző 5 évesen egy betegségben, és nagyon megszerettem az új cicát, nem akarom őt is elveszíteni. Nekem nagyon fontosak az állataim, a családban csak tőlük kapok szeretetet, senki mástól, mindenki rideg és bunkó. Lehet pont ezért bántják őket mindig, mert őket feltétlen szeretettel szeretem és sokat foglalkozok velük. Nem veszik észre, hogy a szeretetért tenni is kell egy gyereknél, nem magától jön, az oda nem figyelésért és a szemétkedésért nem jár más, csak megvetés. Szerintem sem normális, amit tett, ráadásul sokat segítek, az udvaron is, és mindig ott járok azon az ajtón. Most pedig nem fogom az ő elvetemültsége miatt az egész udvart és házat napi 20x kerülgetni. Csinálja meg akkor ő a munkát...
2011. szept. 16. 11:15
 4/8 A kérdező kommentje:

"én úgy kinyitnám a szám,hogy csak sorolnék és nézne,hogy mi van"


Apám ezért gondolkodás nélkül elhordana engem mindenféle mocskos k*rvának, ha azután is folytatnám, le is keverne egy pofont (a húgommal is megtette pár hete). Szóval ő nem csak néz... keményen támad és ócsárol... szerinte nekünk őt Istenként kellene tisztelnünk, és ha nem tesszük, mi vagyunk a világ legszemetebb gyerekei. Szerinte a mi álláspontunknak mindig egyeznie kell az övével, ha mégsem egyezik, akkor is kuss a nevünk. Ha valamiben nem értünk vele egyet, mindenféle ostobának, hülyének elmond. Próbáljon meg bárki is ez ellen kiállni...

2011. szept. 16. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

Hát akkor elég nehéz eset.Én szólnék, egyszerűen nem tudnék csendben maradni,bennem van az a "támadnom kell" gondolat.

Nem teheted meg,hogy elköltözz? Hány éves vagy?

2011. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok, az egyetem és anyagi dolgok miatt nem igazán tehetem meg. Egy levett kilincs miatt nem szeretnék éhezni, különösen, hogy betegség miatt szigorú és méregdrága diétát kell tartanom. Ezért is maradtam itthon, amíg stabil lábakon nem állok, addig valahogy kihúzom.

Amúgy beszéltem apámmal, persze csak a saját magáét hajtotta, erőltette... kiderült, hogy a macska felfeküdt az ágyukra. :D Na igen, néha kicsit szemtelen cica, nem tudja, hogy miért nem szabad, pedig én mindig leveszem vagy lehajtom az enyémről, de mikor látja, hogy én fenn fekszem, nem tudja, neki miért nem szabad. :( Valaki tudna tippeket, a cicát kicsit megnevelni? Ha így folytatja, nem lesz hátsó ajtóm. :(

2011. szept. 16. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

szeretem a cicákat. de soha nem engedném be a házba, semmilyen körülmények között. nem hiszem hogy ettől ne lennék normális (sőt, sztem minden csak nem hülyeség nem beengedni, el se tudod képzelni milyen betegségeket el lehet kapni)

levette az ajtóról a kilincset. oké, ez fura, de gondolom begőzőlt, hogy hiába mondja el ezer meg egyszer, hogy ne vidd be a macskát, te leszarod, tehetetlenségében ez jutott eszébe.

én úgy gondolom, hogy valójában te vagy az, akinek eléggé torz világképe van: fel vagy háborodva, hogy nem mindenki akar macskaszőrös fotelba ülni/ macskaszőrös konyhában enni/stb, fel vagy háborodva, hogy úristen nincs egy ajtón kilincs, leszarod, hogy mit kér tőled az apád, azt meg, hogy a hugod alkoholista, csak mintegy mellékesként megemlíted, pedig valójában ez az egyetlenegy valódi probléma az egész irományodból. gondolkozz el magadon

2011. szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Na az ilyen szemét mocskos aljadék faszik mellé kellene egy jó erős pasas, aki időnként szarrá verné őket.


apád egy mocskos gazember, amint lehet költözz el, és mondd meg neki hogy ő a büdös alantas mocskos qrafi és többet nem az apád!


Húú az ilyeneket kellene megkövezni!

2011. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!