Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ember az ilyen?

Normális ember az ilyen?

Figyelt kérdés

A barátom bátyjának a nője, teljesen idegbeteg. Mostanába az a mániája, hogy én vagyok az "anyós" kedvence kettőnk közül. Én nem mondom, hogy nincs igaza, de ez nem véletlen, ugyis ő állandóan bunkózik vele, teljesen lenézi őt az, hogy néha segítene vmit az már luxus...Nagyon durva a csaj. a legutóbbi vitánk eredménye az lett, hogy egy teljes Zsolnay étkészletet hozzámvágott, ami "anyóséké" volt.

Én azóta komolyan félek tőle. A vitánk oka pedig az volt, h mézeskalácsot sütöttem és arra jöttek haza a fiúk, hogy de jó illat van és már alig várják h ehessenek belőle, ebből ő meg kihozta h őt semminek veszik. Nemis csodálom eddig kanalat is csak akkor lehetett a kezébe látni ha evett...Na mind1...de én teljesen kivagyok.

Mit tehetnék?A kapcsolatukba nem szeretnék beleszólni, de már oda se megyek barátomhoz, ha tudom, hogy őis ottvan.


2010. dec. 22. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, ha egyáltalán hagyja, de semmiképp se süllyedj le az ő szintjére, mert ez a csaj sárga lapos...!
2010. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát egy Zsolnay étkészletet így megsemmisíteni, az szép. Én felvenném a kesztyűt és nem fognám vissza magam. Zsolnayval dobálózni... pár éve vettem egy kis bonboniert, hát az sem volt olcsó. Iszonyú primitív ember lehet, aki ennyire nem tisztel semmit.
2010. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Dehogy süllyedek le hozzá!Amikor elkezdett dobálózni is tök higgadtan elvonultam onnan...lenyugodott, hallottam, h elment, kimentem aztán összetakarítottam...

Igazából az szar, h a csaj osztálytársam:S mindig is bunkó volt meg flegma sose kedveltem, de én közömbösen viselkedtem vele...amióta így 4en vagyunk próbáltam jóba lenni vele meg minden, de egyszerűen ugy irritál a csaj, ahogy van.

2010. dec. 22. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A többiek úgyis tudják, hogy nem te vagy a rossz.
2010. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csajt messzire elkerülni, ha még egyszer étkészletet dobál, nem összetakarítani. Főleg elkerülni, mert a végén még a késtartó akad a kezébe, és te leszel a céltábla.


A család úgy mégis mit szólt a Zsolnay megsemmisüléséhez?

2010. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kerüld el. Ugyan úgy menj oda, továbbra is, had lássa csak, hogy nem futamodsz meg. Ha nem jártok oda egyszerre, mert Te miatta nem mész, csak azt fogja látni, hogy elérte amit akart. Szerintem ez a legbutább dolog amit tehetsz. Amúgy hány évesek vagytok?
2010. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát én elmeséltem mi történt, tudják, hogy nem az én hibám aztán hát a csajjal még beszélni fognak azért. 19évesek vagyunk.
2010. dec. 23. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!