Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért okozok magamnak fájdalma...

Miért okozok magamnak fájdalmat? Én miért nem arra vágyom mint más normális ember?

Figyelt kérdés

23 éves Nő vagyok. Nem vágyom komoly kapcsolatra, félek az elköteleződéstől. Van egy "párom" 1,5 éve aki egy igazi macsó, olyan rosszfiú akitől mindenki csak óva intett. Én pedig mintha csak azért is akartam volna, a kihívást látom benne, hogy majd én "betöröm" megváltoztatom! Voltak kisebb-nagyobb eredmények, de "kutyából nem lesz szalonna". Ha minden ok köztünk boldogabb vagyok mint valaha voltam, ha mással flörtöl/semmibe vesz/megaláz jobban fáj mint eddig bármi.

Az eszemmel már rég tudom, hogy menekülnöm kellene. Még egyedül is jobb mint ebbe a "kapcsolatba" teljesen tönkre tesz. Nem tudok másra koncentálni csak rá, csak arra hogy épp mit csinál, mikor "csajozik" mellettem, mikor rontja el az egészet.

Miért csinálom ezt? Nekem miért nem kell egy normális/rendes pasi egy kiegyensúlyozott párkapcsolat mint bárki másnak? Mi a baj velem?

(Nagyon kevés férfi mozgat meg igazán, nem nagyképűségből, de válogathatok a pasik közül, kéretem magam, szeretek elérhetetlennek tűnni és mindig mellé fogok...most pedig mélyebb csapdába kerültem mint valaha...nem látom a kiutat)


2011. júl. 17. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szakitas a kiut. Majd egy normalis kapcsolat elkezdese egy sraccal aki tisztel elso sorban.

Ne legy hulye. Szallj ki ebbol a kapcsolatbol.

2011. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Neked átlag pasi nem való,az tul unalmas.ilyen vagyok mint te,volt egy párom aki a tenyerén hordozott,ő tul jó volt,szinte már unalmas.

Amikor megismertem a férjem az fogott meg benne hogy különc,nem macsó mint a tiéd de más mint egy átlagember.

Kihivás volt számomra,és a mai napig az hogy megismerjem,kiismerjem a dolgait.mai napig tud meglepetést okozni és most sem ismerem igazán,10éve vagyunk együtt.

meg kell találnod azt az embert aki számodra érdekes,nem kell feltétlenül macsónak lennie csak valamiben külömbözzön a többi embertől.

2011. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem te addig leszel ebbe a kapcsolatban, amíg annyi "pofont" nem kapsz, hogy már végképp kiábrándulj. Gondolom neked ő az alfa hím és hozzá hasonlítod a többit. Remélem hamar megjön az önbecsülésed, és nem engeded magad megalázni.
2011. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért? Mert van egy olyan hiedelmed saját magadról, hogy te egy megalázható, semmibe vehető, bántalmazható nő vagy.


Nem lenne meglepő, ha a következő párod is hasonló lenne.


Olvass utána a trazakcióanalízis stroke elméletének, és Berne Sorskönyvének. Úgy talán jobban érted majd.

2011. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Majd ha hozzámégy egy ilyen hülyéhez, aki pokollá teszi az életedet, meg fog változni az értékrended, és visszasírod a "rendes", normális pasikat. Meglátod...

(Én is hasonló típusú lehetek, mint te, de ha mégegyszer választanék, nem a "macsó" férjemet választanám, az hétszentség...)

2011. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem mennék hozzá, tudom hogy milyen élet várna rám. És még nem vágyom csalódra, ha férjem lesz nem ilyen típusú férfit választanék.

Az a problémám, hogy mások nem érdekelnek és ha "ilyen" maradok inkább nem lesz férjem, nem akarok egész életemben szenvedni.

2011. júl. 17. 20:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Uristen, mintha en irtam volna a kerdest... detto ez a helyzet... csak nekem meg annyiban szarabb, hogy az enyém azzal tünik ki a tömegböl, hogy arab. A kihivast lattam benne en is, es annyira megmozgat, mint még senki. en is valogathatnek a pasik közul es en se nagykepusegböl mondom ezt. volt olyan baratom aki a tenyeren hordott de unalmassa valt az egesz. unalmassá vált a csókja, az ölelése. de a mostani barátomnal akivel masfel eve vagyok egyutt, minden csok unnep, minden oleles unnep, es nem tudok kilabalni ebböl a gödörböl, csak egyre melyebbre kerulok benne. nem csal meg, de mas, mint a többiek, van benne valami, amit en tartasnak nevezek, meg ferfiassagnak, de valojaban ez a hidegsege lehet. hogy nem tudom megunni, es egyfolytaban a fejemben jar. en mar vagyom csaladra, ferjre, gyerekre, de az eszemmel tudom, h nem szabadna belemennem VELE. probaltam masokkal ismerkedni, nem jött össze. csak ö erdekel. bocs h nem birtam normalis valaszt adni a kerdesedre, csak gondoltam megirom, h nem vagy egyedul. amugy nem tudom mi lesz velunk igy, mert teny es valo, amit az egyik elözö valaszado mondott, a rendes pasik akik atlagosak, de szeretnenek es tisztelnenek, nem jelentenek kihivast es nagyon hamar megunjuk öket... passz.
2011. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
20:31 Köszönöm! :)
2011. júl. 17. 20:35
 9/12 A kérdező kommentje:
20:05 Igen, hozzá hasonlítok mindenkit. Már egy ideje elhatároztam, hogy nyitottabb leszek mert ez nem éri meg. De mégsem érdekel senki más!
2011. júl. 17. 20:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Jajj gyerekek en tudom mi lesz a sorsotok.. Sajnos majd megtanuljatok, hogy az unalmas az "unnep", nem az ha valaki osszever vagy megalaz!
2012. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!