Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebuktam, mit tegyek?

Lebuktam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 hónap után anyám most látta meg a nyelvpiercingem..szegényt eléggé sokkolta a dolog.. hogyan tudnék javítani a helyzeten? ja és a lyuk mennyi idő után tud behegedni?
2010. nov. 28. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát most már semmit. Kérj bocsánatot édesanyádtól, hogy eltitkoltad előle a dolgot. Ígérd meg, hogy többet nem hazudsz neki (és tartsd is be).
2010. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a francba lehet az hogy 5 hónap után nem veszi észre?o_O
2010. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2010. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

úgy, hogy egyszerűen nem figyel rám soha.. amúgy 15 múltam nyáron.. csak attól tartok, hogy fenyegetni fog, hogy szedjem ki különben...

jogos, ha aztmondom neki, hogyha 5 hónapig nem vetted észre, most már ne érdekeljen?

2010. nov. 28. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Pontosan nem tudom, hogy mennyi idő alatt "gyógyul be", de barátnőmnek volt nyelvpiercingje és elég gyorsan helyre jött neki. Amúgy hány éves vagy? Mert ha elmúltál 18 akkor nem nagyon szólhatnak bele a szüleid. Az igaz, hogy be kellett volna avatni édesanyádat, de ez már lényegtelen mert megtörtént. Nem tudod visszacsinálni. Ha Neked tetszik a nyelv piercing akkor beszéld meg anyuddal. Világosítsd fel, hogy Neked ez tetszik és most ez a divat. Anyum is néha kiakad pár ruhámon, de elfogadta hogy fiatal vagyok. Én is szeretnék köldök piercinget. Anyum nagyon ellenzi, de nem tud mit csinálni :)
2010. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Másfél nap alatt forr be. Egyszer tisztítási célból kivettem és ott felejtettem. Mire visszakerült hozzám, újra kellett szúratni, mert beforrt a lyuk.


Hasonlóan csináltam én is anno. Amíg fel volt dagadva a nyelvem, azt mondtam a telefonban, hogy "boci, éffen ehek" - kicsit furcsállották, hogy ennyit eszek mostanában :)

Pár hét után én is lebuktam, volt fejcsóválás, aggódás, hogy mi lesz a kiejtésemmel, artikulációmmal, rákot okoz, stb. Végül beletörődtek.

Ott is azzal érveltem, hogy egyrészt mégse orrkarika, ami látszik, nem is tetoválás, ami örökre szól. Ha megunom, akkor majd kiveszem, pár nap alatt beforr (ezt sikerült is kipróbálnom, ahogy fentebb írtam..).

10 éve megvan, még nem untam meg. Viszont vagy három fogamat törtem ketté rajta, ahogy rágás közben a fogaim közé keveredett.

Ja, és ha amalgám tömésed van, azt feltétlenül cseréltesd fehértömésre, egyébként a polaritás ki fogja lazítani a töméseket néhány év alatt. Nem fogod észrevenni, csak ha már a tömés alatti résben szuvasodik a fog.

2010. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 évig nem tudta,minden nap beszéltünk (figyel is rám,meg minden) és egyik reggel ásítottam,és akkor látta meg:DKb sokkot kapott,de elfogadta:D

Végülis 2 év után már minek vetette volna ki?:D

2010. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is volt olyan ismerős aki évek múlva látta csak meg. Ha jól szúrják (tehát nem túl előre) akkor a legtöbb embernél nem látszik beszéd közben. Nekem anyukám fizette 15. szülinapomra:) Nem értem miért fújnak erre egyesek. Ha megunkja a gyerek, hát majd kiveszi, és beforr (nagyon hamar, 1-2 nap). Volt jópár piercingem, volt amit kivettem pár év után, és csak egy apró pötty maradt utána, nem is látszik, csak ha nagyon keresi az ember. A legtöbb még mindig meg van. Mondd meg anyukádnak hogy ettől nem lesz semmi bajod, akármikor kiszedheted, ha a szükség úgy hozza, örüljön hogy nem tetováltattál.


22/L

2010. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!