Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ettem a tescoba és lebuktam...

Ettem a tescoba és lebuktam többi lent?

Figyelt kérdés

beakartak vinni de mondtam hogy kifizetem és nagy gyözködések után nem vittek be

a dolgot amit ettem letettem egy asztalra és amikor távozni akartam akkor állitottak meg


ebböl később lehet baj?

meg halotam olyat is h a fogyasztás az benne van az áfába vagy valami ilyesmi ezzel érvelhettem volna?


2011. okt. 31. 23:09
1 2
 1/14 tetro ***** válasza:
100%
a fogyasztás benne az áfában? :D ezek szerint kifizetted amit ettél? tudod minek a rövidítése az áfa?
2011. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen kifizettem végül

és igen, tudom általános forgalmi adó

2011. okt. 31. 23:27
 3/14 anonim válasza:
100%
Ha nem vittek be akkor,biztos hogy ez után sem fognak. :)
2011. okt. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ha már itt vagy a gép elött,akkor már nem.:)
2011. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 tetro ***** válasza:
ha nem készült jegyzőkönyv (rendőrségi), akkor semmi nem lesz belőle. de mi az, hogy benne van az Áfában, amit loptál? :D
2011. nov. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%

Én perelném Őket!

Mi a madarasba járunk mondjuk de rendszeresn eszik-iszik vásárlás közben a gyerekünk....továbbá ha szomjas vagyok és is kinyitom az ásványvizet vagy ha hosszú a sor a csokit...

Igaz és mindig kifizetem...max a csokipapirt teszem a szalagra.

Sose szóltak meg érte, se gyerekkel, se gyerek nélkül...ha meg ráncigálnának akkor orbavágnám és zaklatásért perelném.

Egy faragatlan tuskó ne nyúljon hozzám:-))


Nem a suttyomban kisvodkák szlopáló, na még ez a kis sajtdarab ami a pékáruk alján van megeszem, egy csok9i nem csoki...a Tescónak nem kár mert gazdag felfogású, agymosott, pitináer senkiket szeretném bátorítani!

2011. nov. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%

Figyelj ! Ilyenkor azt kell csinálni, hogy keresel egy eladót vagy odamész egy biztonsági őrhöz és elmondod neki, hogy T Hölgyem/Uram ! régóta úton vagyok és éhes vagy szomjas, ezt meginnám, de a doboza benne lesz a kosárban és kifizetem a pénztárnál.


Ha nem volt jegyzőkönyv nem lesz semmi sem. De el kell érni egy határt, hogy egyáltalán lehetne-e belőle valami. Kb mennyi volt az értéke ? De ne, izgúlj, mert nem lesz semmi sem ! Az az áfás dolog tetszett.:).

2011. nov. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem akarok feszültséget szítani, de a mélyen tisztelt "nem idén barnult urak" két pofára szokták tömni a fejüket pogácsával, meg péksüteményekkel, őket sose állítják meg ezért. Érdekes dolog.
2011. nov. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%

Az én lányom is evett-ivott a boltban amikor kicsi volt. Sosem szóltak. Persze én is kifizettem.

Az utóbbi válaszolónak: sajnos az ilyen színes emberekkel nem mernek szembe szállni, szólni nekik. Hiszen nekik jogaik vannak. Szerintem már mi vagyunk a kisebbség nem ők. :(((

2011. nov. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Mi az isten f*szára perelnéd be őket? Ha zabálsz te, és a hülye gyereked mielőtt kifizetnéd, az lopás!!! Mellesleg ez sok helyen ki van írva. Ha úgy érzed otthon, hogy kezdesz éhes lenni, vagy nem bírja a gyerek akkor vigyél neki kaját!

...és szerintem, az nem kifogás hogy nekik úgy is nagy bevételük van, ha nekem sok pénzem van és alapítok egy ilyen áruházat azért csinálom, hogy, még több pénzem legyen, nem azért, hogy az árumat a sok hülye megegye...


Mire tanítja a szülő a gyerekét... Mi a f*szt várunk a fiatalságtól, ha az anyja is ilyen...

2011. nov. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!