Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebuktam a szüleim előtt....

Lebuktam a szüleim előtt. Kezdjek magyarázkodni, vagy tegyek úgy mintha semmi sem történt volna?

Figyelt kérdés

Szóval, kb 4 hete párom meglepett egy ajándékkal, hogy feldobjuk a szexet. Nem akartam anyuéknak elmondani, mert semmi közük hozzá. Szóval az átlátszó csomagolással együtt a szekrénybe raktam a segédeszközt, a farmernadrágok közé. Reggel vettem észre, hogy a nadrágok nem úgy vannak ahogy hagytam őket, az ajándékom sem azon a helyen volt, sőt a hozzá járó katalógus is egy polccal feljebb került, mint ahova raktam. Szóval, anyuék meglátták. Vagyis anyu biztosan. Kezdjek el nekik magyarázkodni, hogy miért van az ott? Ha anyu elmondja apunak, ő úgyis rá fog kérdezni. Ha nem ma, akkor hétvégén, mikor részeg lesz. (Párom főz, és csapunk egy kerti bulit). Vagy tegyek úgy, mintha semmi se történt volna? Anyu ma már célozgatott, hogy csináljak rendet a szekrényben. (Tény és való, hogy szekrényen belül káosz van, ami szem előtt van, azt mindig rendbe teszem.

Amúgy ti mit szólnátok ha egy vibrátort találnátok a lányotok szobájában? 19L


2009. szept. 21. 16:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
sztem 19 évesen már elég érett vagy ilyenhez,lehet,hogy jobb lenne elmondani legalább anyukádnak és megmondani neki h apukádnak azért nem kéne szolni...de hát gondolom anyukád biztosra tudja h ti a pároddal sexeltek vagy nem tudom el e mondtad neki..ez meg hát csak egy segédeszköz x)x)
2009. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Persze, azt tudják, hogy élünk nemi életet, szóltak is már hogy hangosak vagyunk. Szedek gyógyszert, stb. De azért ez mégis csak kellemetlen. Egyébként anyukámnak is van.
2009. szept. 21. 16:40
 3/29 anonim ***** válasza:
97%
akkor meg nincs probléma:P biztos megérti. Ne érezd magad kellemetlenül szerintem.
2009. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból nem nyúlkálnék a 19 éves lányom szekrényében. Ne foglalkozz vele, felnőtt ember vagy, a szexuális életed a te magánügyed. Minek nyúlkál a szekrényedben?
2009. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
sztem hagyd. :)
2009. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

szerintem ez bunkóság, semmi köze a szexuális életedhez.

Mit szólna hozzá, ha te is turkálnál nála, pakolgatnál, azt találnál ezt-azt.

persze ha 19évesen még édesanyád rak rendet helyetted, akkor ott már bibi van.

2009. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem, ő nem rak rendet, csak a mosott ruhákat teszi a szekrénybe/vállfára. Mikor ő mos, én még suliban vagyok. Ritkán turkál.
2009. szept. 21. 16:47
 8/29 anonim ***** válasza:
97%
hát ha már szoltak h ne ennyire hangosan meg ha anyukádnak is van akk sztem ne szolj :DxD nem olyan kellemetlen ez ha neki is van megérti x)
2009. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Amint olvastam a hozzaszolasaid arra kovetkeztettem, hogy egesz jol egyezel anyukaddal. Ha igen akkor sem kell magyarazkodj, szerintem nem kerdez ra. Legalabb is en nem kerdeznek, ha ilyent talalnek :)

32/N

2009. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Akkor is általában a saját dolgait keresi, amiket én elfelejtek visszaadni. Azért azt gondolom, apuval átnézték a katalógust. (Lehetséges, hogy érdekesen fogok nézni, ha egyszer csak a postás hoz valamit anyuék nevére..és valami ettől a cégtől jön.)
2009. szept. 21. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!