Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt még valaki, aki...

Van itt még valaki, aki álomvilágban él, és inkább a halált választaná, mint a való életet?

Figyelt kérdés
Most én nem változtatni szeretnék ezen a tulajdonságomon, hanem hozzám hasonlókat keresek, a "tegyél ellene, keress barátokat, járj szórakozni" jellegű hozzászólásokat, térdenállva könyörgök, hagyjuk, mert hallottam ilyet eleget, és látható, hogy nem változott semmi.
2009. dec. 26. 20:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne válaszd a halált, ahogy én sem, de én is álomvilágban élek és képtelen vagyok a valóságra koncentrálni. Nekem igazából az a gondom, hogy asuliban, akiket barátaimnak hittem kibeszéltek, kiközösítettek, itthon csak a vita megy és már mindenből és mindenkiből elegem van. Veled mi a helyzet?
2009. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%
vagyunk így egy páran. amúgy erre "találták ki" a kábítószereket.
2009. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Én is így vagyok vele... Persze vannak barátaim és úgy nagyjából normális vagyok, de sokkal jobban szeretek álmodozni, mint a barátaimmal lenni vagy az élettel szembenézni. Sokszor menekülök álomvilágba az élet gondjai elől és én szeretem ezt az álomvilágot! Én sem akarok változtatni, mert jól érzem magam így, bár tudom egyszer nekem is számolnom kell az élet gondjaival, de amíg elmenekülhetek a saját álomvilágomba, addig tudomást sem akarok venni a világról. És szerintem ne tegyél ellene semmit, én se teszek, mert jó így! :)
2009. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igazából amióta élek, azóta nem akarok... senkivel sem értek szót, ezért jobb az a világ. Ugyan már lassan kezdek kiesni a valóságból, de mondjuk ez nem zavar.
2009. dec. 26. 20:09
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is szintén álomvilágban élek
2009. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül ezzel.

Bár sokaknak az álomvilág egy szórakozás. Nekem nem ilyen. Nekem ez menekülés, néha inkább szenvedés ha rájövök hogy csak álom... és nem hiszem hogy sokáig bírom már. Normálisan élni pedig nem tudok.

2009. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is álomvilágban élek,de az én álomvilágom sokkal jobb,mint a halál,és hiszek benne,hogy egyszer a való életem is sokkal jobb lesz a halálnál is,meg az álomvilágomnál is.Aztán vagy bejön,vagy nem:)
2009. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az utolsóval
2009. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nekem is menekülés, bár kellemes mellékhatás, hogy amíg ott vagyok legalább felejthetem a valóságot. De aztán meg rosszabbul érzem magamat, mert lehetne akár ilyen is, de mégse...
2009. dec. 26. 20:31
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
A valóság szar de az álmodozni még mindig jobb mint meghallni, ki tudgya milyen ha meghalsz. De ez csak addig müködik amíg tudsz élni a valóságban mert egy ponton túl nem tudsz majd funkcionálni az életben. Nem lesz munkád, nem tudod fizetni a lakhatásod, az élelmed hamar hajléktalan leszel. Amugy "tegyél ellene, keress barátokat, járj szórakozni" mást nem tudsz csinálni mert ha bent ragadsz valami álomban ráfogsz fázni.
2009. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!