Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám feleségének illik külön...

Apám feleségének illik külön ajándékot venni?

Figyelt kérdés
Mert mi sem szoktunk pl tőle külön kapni, általában amit apámtól kapok azt úgy kapom hogy tőlük közösen. Meg eddig úgy volt hogy anyám vett valamit aminek mindketten hasznátveszik, így legalább nem maradt teljesen ajándék nélkül.. De azt nem tőlem kapták hanem anyámtól. Most hogy meg már nagyobb vagyok és nekem is van pénzem, nem tudom nekem is kellene külön? (hozzáteszem hogy én nem igazán kedvelem szóval legszívesebben nem adnék neki semmit...)
2010. nov. 29. 02:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Természetesen karácsonyról van szó ha nem lenne egyértelmű.
2010. nov. 29. 02:19
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nyugodtan vehetsz neki valamit. Mondjuk egy szép vázát, meg plusz olyan ajándékot, amit közös használatra adsz nekik.
2010. nov. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
ez teljesen mindegy.vehetsz külön-külön,de egybe is nekik ajándékot. ha nem csíped a nőt vegyél neki egy ffi alsógatyát vagy ilyesmit. :)
2010. nov. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Karacsony a szeretet es Jezus szuletesenek az unnepe, tehat egy megemlekezesrol szolna...

Fogadd el a csaladodat! Kepzeld el azt, hogy lesz egy tarsad es azt a Szuleid nem fogadjak el pl.

Te mit ereznel?

Probalj Jezus tanitasara odafigyelni, es aszerint cselekedj.

Az erzelmeiden kell valtoztatni! Kepzeld el, hogy a leendo parod kap ajandekot, Te pedig nem. Mit ereznel?

Legyen benned tiszta szeretet, es egyutterzessel gondolj a masikra.

2010. nov. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Édesapád iránt érzett szereteted és tiszteled megkívánja, hogy vegyél a nőnek is valamit.Hisz gondolom édesapádnak fontos Ő.

Vegyél neki valami jelképes ajándékot,nem kell drága,nagy dolog!

Kellemes Ünnepeket!!!

2010. nov. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég ciki ha csak apádnak adsz ajándékot, ráadásul ezzel apukádat is megbántod.

Vegyél valami olyasmit ami mindkettőjüknek jó

2010. nov. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vegyél óvszert! annak mindkettőjük hasznát veszi! xD najó viccet félretéve.....én vennék neki, valami kis egyszerű dolgot, mondjuk vázát ahogy előttem is írták, vagy cserepes virágot, vagy valami szép díszt..... biztos örülni fog neki, hogy gondolsz rá :)
2010. nov. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 6:10-essel.

"Legyen benned tiszta szeretet." Nem kell imádnod édesapád feleségét, szeresd csak azért, mert édesapád szereti őt.

Attól Téged nem szeret kevésbé, hidd el. És neki sem egyszerű! Ha érzi, hogy nem kedveled a hölgyet, neki nagyon rossz lesz, édesapádnak pedig fájni fog.

De ha ffi alsónadrágot kapok karácsonyra, akkor tényleg nem fogok örülni. :( Mert a férjem nagylánya, aki egyébként tök aranyos, azóta kerül minket, amióta a kistestvére (szándékosan nem féltestvért írtam) megszületett. Akkor kellettünk, amikor pénz kellett...

2010. nov. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oldd te is meg úgy a dolgot, hogy veszel valami közös ajándékot. Valami olyasmit ami ugyan közös, de inkább apud ízlését, elképzelést tükrözi. Ha nem találsz ilyet, akkor vegyél valami ajándékot apukád barátnőjének is. Valami apróságot.
2010. nov. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
111
2010. nov. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!