Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted melyik karácsonyi...

Szerinted melyik karácsonyi ajándékot adjam anyunak? (vannak ötleteim, azokat lenn látok)

Figyelt kérdés

sok minden van már eszembe, de mindet nem tudom neki megvenni, mert hát még nem dolgozok. szerintetek melyiket válasszam?


sokat biciklizik, és hát jó sok cuccal szokott munkából is hazajönni. na meg a bevásárlásból. arra gondoltam, hogy egy kosarat adnék, amit előre tud rakni.


nem olyan pici a melle, és elég ritkán talál magának jó áron, normális méretű melltartót. egy újságban láttam egy balkonette szabásút, és azt mondják, hogy a nagyobb mellekre való. 4200 ft volt, de nem tudom hogy azt hol lehet megvenni, mert ebben a városban még nem láttam ilyen üzletet, szóval ez az ötlet elég necces.


imádja a virágokat, de nekünk csak olyan van itthon aminek nincs virágja, és egy szép kaspóban egy színes virágot adnék. (persze ami tartós, és nem fonnyad el 2 nap után, hanem újravirágzik)


a fülbevalókat is imádja, abból van neki már pár, de egy nőnek ilyen sosem elég :)


táska sem ártana neki mert azt a csúnya fila oldaltáskát hordja. odaadtam neki kölcsön az én tisza táskámat amíg nem vesz magának egyet, de azt mondta, hogy az magában is "nehéz" és neki az nem kell. nos ilyesmit is vennék neki, de nem tudom melyik márka lenne ehhez a legjobb, ami nem drága és nem is bőr, hanem ilyesmi anyag mint ez a fila, szóval ruha anyag. itt viszont írhatnátok ötleteket, ehhez hol nézzek körül.


a mai főzésnél sikerült elégetnem egy konyharuhát, és anya mondta, hogy ezt pedig pont imádta, mert milyen jó nedvszívó volt. ilyet olcsón, és nedvszívót hol tudnék találni? nincs ikea vagy ilyesmi a közelben. vas megyében lakom. (szombathely)


azt hiszem ennyi lenne, de még közbe úgyis találok ki valami újat. segítenétek melyik lenne a legötletesebb? 15/L


2011. nov. 6. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Melltartót NE.
2011. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Konyharuhát sem illik szerintem, a fülbevaló és a táska jó ötlet
2011. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Melltartót szerintem se adj.

meska.hu nézz körül rengeteg egyedi vászontáska van. (fülbevalót is találsz)

2011. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Melltartót jobb ha magának vesz az ember, mert fehérneműt nem cserélnek vissza, ha pl rossz a méret, meg amúgy is szerintem ez magánügy.

Táska + fülbevaló szerintem nyerő lenne.

2011. nov. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kosárat szerintem. Azért az nekem is megkönnyítette az életem, hogy a hátitáskán kívül még tudok hazavinni 5 kg krumplit vagy sok tejet vagy bármit ami nehezebb/nagyobb.
2011. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ha a táska nyerne, akkor szerintetek hol nézzem meg, vagy milyen olcsóbb márkát tudtok mondani?
2011. nov. 7. 14:17
 7/7 A kérdező kommentje:

még egy ötlet:) :

mindig egy sima trikóba alszik (spagetti pántos, feszülős) imád abba aludni. 2 db van neki, az egyik elég régi már, és bolyhos is, arra gondoltam hogy ilyet veszek neki. azt elrontani nem tudom.


meg mondta, hogy egy botmixernek örülne még, de szerintem az nem csak az ő ajándéka lenne, meg az nem is olyan személyes aji. mert ugye olyat is lehet már venni elég olcsón.

2011. nov. 9. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!