Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselte az, akivel...

Hogy viselte az, akivel előfordult, hogy a férje nem készült semmit a születésnapjára? Egyáltalán mással is történt ilyesmi? Elég szomorkás szülinap volt ez.

Figyelt kérdés
Most annyira el vagyok keseredve, és ő meg úgy tesz, mintha nem értené, hogy miért fáj ez ennyire. Szerinte felfújom a dolgot, hiszen tudom, hogy anyagilag most nagyon nagy gázban vagyunk, és semmi ideje nincs éppen emiatt. Nem tudom...De hogy semmit? Semmi program, vagy apró ajándék, vagy valami, amit ő készít. Úgy érzem nem is vagyok fontos neki. Tényleg felfújom a dolgot?
2010. nov. 29. 14:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ezt nem kell túlreagálni. Nem volt ideje, kész.
2010. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk sincs ebből felhajtás.
2010. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fújod fel.

Az én párom már kétszer is eljátszotta velem ezt és közölte, hogy én is tudom, hogy nincs pénzünk.

Nem érti, hogy akkor sem mindegy, hogy legalább küld valami szép képeslapot ímélben vagy ágyba hozza a reggelit vagy csak szed egy szál virágot a kertből és odaadja, mintha nem szól semmit.


Próbáld meg elmagyarázni a párodnak, mi a különbség a "nem készül semit" és a "minimális pénzből megköszönt" között.


És BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT! De tényleg, ne legyél szomorú, semmi baj nincs, csak férfi létére nem érti ezeket az árnyalatnyi különbségeket.

2010. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem. Mi sem állunk jól anyagilag, de azért egy szál virág, egy üveg olcsóbb bor belefér ilyenkor. Vagy egyszerűen csak elindítja a kedvenc zenéteket, összebújtok, és úgy kíván boldog születésnapot...Esetleg egy esti romantikus séta...Ezek nem kerülnek pénzbe, de sokat jelentenek egy párkapcsolatban.
2010. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kaptam pénzen vásárolt ajándékot, hanem reggel ágyba hozták a kávét a kiskamasz lányával, millió puszit kaptam, aznap ők főztek, mosogattak, porszívóztak, és hatalmasat sétáltunk együtt, mert ezt választottam. (Lehetett volna az általam választott DVD-t nézni, olyan társasjátékot játszani, amit én szeretek...)

Aznap lesték minden kívánságom, nagylány beszárította a hajam, apa közben masszírozta a talpam... :-)

Nagyon boldog nap volt! És nem került egy fillérbe sem!

2010. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, de irigyellek :) Nekem ilyenem szerintem sose lesz. Én válaszoltam elsőnek, és szerintem azért nem kell túlreagálni, mert akiben ennyi sincs, annak nem lehet ezt elmagyarázni.. Én is próbáltam már.
2010. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy nem lett volna ideje venni egy csokit vagy egy virágcsokrot és felköszönteni, közben bocsánatot kérni, hogy csak ennyire volt ideje és pénze, de sajnálja és szeret.

Egyáltalán nem fújod fel kérdező.

2010. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem szexelnék vele megmondanam hogy emiatt aztan karacsonyra majd csak kapsz valamit ha sexet is akar
2010. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És a köszöntést is. Nem tudom, most mit tehetnék. 12 éve vagyunk házasok, nagyon fiatalon és hirtelen házasodtunk össze. Már igazán el sem tudom képzelni, hogy lehet még váltani....és szerintem ő se. De ez akkor sem jó így. Attól még ki kéne mutatni a szeretetünket...szerintem. Úgyis olyan nehéz most. Öregnek érzem magam eleve mindig így a szülinapom táján, és nehéz, hogy szegények vagyunk és nem találom a megoldást. Szeretnék még egy gyereket, de ilyen körülmények közé nem lehet, pedig lassan kicsúszom az időből. Szóval eléggé nyomott vagyok, és annyira vártam, hogy talán a szülinapomon majd készül valamivel és elfelejteti egy kis időre a nehézségeket... De most csak rosszabb. Köszönöm, hogy kipanaszkodhattam magam!! :) Kicsit jobb.
2010. nov. 29. 14:54
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
elhiszem, hogy rosszul esik. És ne is nyomd el magadban. Tudatosítsd benne, hogy ezek a számárára felesleges gesztusok, igenis fontosak. Még akkor is ha teszem azt, egy tábla csokival tud csak meglepni.
2010. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!