Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha elmondom...

Miért van az, hogy ha elmondom egy barátomnak, hogy az anyukám nevét akarom magamra tetováltatni, ha meghal, hülyének néz?

Figyelt kérdés
Ez még egy távoli terv, nem a közeljövőben kivánom megcsinálni. De nem értem, hogy miért nézett hülyének? Ennyire fura dolog ez?
2010. nov. 30. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha még él anyukád, hogy tudsz ilyeneken gondolkodni?
2010. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tetris ***** válasza:
90%
Sztem édes jó anyukád annak örülne a legjobban, ha tetkó helyett inkább adnál neki egy szívből jövő ölelést-puszit, és elmondanád, hogy őt szereted a világon a legeslegjobban.
2010. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most ez mért baj? Ez csak egy elgondolás. Nem akarom, hogy az anyukám meghaljon,de tudom, hogy egyszer el fog menni. :( Hálás vagyok a szüleimnek, hogy felneveltek, és szeretném ha még sokáig élnének...
2010. nov. 30. 16:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem baj csak tényleg nagyon fura. Anyukádnak mondtad már?mit szólt?
2010. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el neki...
2010. nov. 30. 16:16
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem fura. Bár lehet hogy sokat nézem a tetoválós műsorokat. Ott nem fura.
2010. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom egészen normálisnak, de nem tudom megmondani, hogy miért.

Csak belegondolok hogy rám lenne tetoválva hogy Kovács Terézia (kitalált név) és mindenki megkérdezné ki az, én meg mondanám hogy az anyámat hívták így... hát megérteném ha hülyének néznének.

2010. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát név helyett inkább vmi dolgot, ami rá emlékeztet (kedvenc virága vagy stb.).

De ez nekem is furi amúgy.

2010. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nevet,hanem az arcképet szokták ilyenkor magukra tetováltatni.A név az kicsit olyan,mint mikor sittre kerül valaki,aztán a mátkája nevét magára égeti:)
2010. dec. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!