Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék vele? Az őrületbe...

Mit tehetnék vele? Az őrületbe kerget!

Figyelt kérdés

Anyám állandóan kiabál,és csapkod. Tegnap tesóm gatyája eltűnt,és azonnál rám fogták,hogy én vettem el,pedig én minden hétköznap 5-kor kelek a suli miatt,és tesómmal egy szobába alszunk,és minden reggel felkel rám,és azt hallaná ha nyitom a szekrényét.Kipakolta az egész szekrényem,közben teljes hangerővel üvöltött,apumat is sikerült felidegelnie. :@@@ -.-"

Apuuu tegnap vett egy csomó yoghurtot,és mindet eldugta ő meg a hugom,hogy ne egyek belőle. Anyám és a tesóm előttem mondják rám hogy retkes r*banc,mocskos k*rva,gennyláda,k*csög,stb. :|

Tudom most majd jönnek a válaszok hogy költözzek koleszba,de a sulitól vonattal kb. 15 percre lakok.

15L


2010. nov. 30. 16:09
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja bocsi,félreérthető!! Nem apu dugta el a yoghurtokat,hanem anyám meg hugom.
2010. nov. 30. 16:11
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Hàt ez meg mit jelentsen.Mi jogon beszélnek igy a sajàt lànyukról.Az anyud nem normàlis,vajon miért nem bir ennyire.Miért nem kérdezed meg tõle,persze,ha egyàltalàn egy normàlis szót tudsz vàltani vele.
2010. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony anyád egy közveszélyes elmebeteg. Beszélj apáddal és vizsgáltassátok meg orvossal.
2010. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jézusom,testvéred hány éves?
2010. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj apukáddal, ha ő nincs ellened.


Amúgy meg a gyermekvédelmi hivatal azonnal intézkedik, ha tényleg ilyen a helyzet nálatok. Vedd fel velük a kapcsolatot. Saját tapasztalatból tudom, hogy mindenben segítenek!


L/16

2010. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 tetris ***** válasza:
40%

Kedvesem! Valószínűleg mindenki teli van feszültséggel a családodban, és éppen te voltál a villámhárítól. Hidd el, ilyenek szinte minden családban előfordulnak. Ezért még ne menj a világnak, és főleg ne utáld meg őket.

Majd kicsit később, ha már mindenki normalizálódott, esetleg elmondhatnád nekik, hogy igen rosszul esett, hogy nekedtámadtak.

Azt meg szinte el se tudom hinni, hogy apukád eldugja előled a joghurtot. A hugica már gyanusabb a dologban. Az nem lehet, hogy féltékeny rád,? Talán elnyomva érzi magát, és így vesz revansot.

Édesanyád azért kiabál, meg csapkod, mert éppen menstruál, mert nem kapott a közértben szalámit, mert leégett a vacsora, mert megint vasalni kell, mert vlaki leszarta a klotyót, mert a kutya összerágta a cipőjét.... vagy esetleg "csak" fáradt. Nem csak fizikailag lehet fáradt az ember, de idegileg is. Ne haradugj már rá! Biztosan nagyon szeret téged is, meg a tesódat is, csak most nincsenek jó napjai.

Türelem! A tizenéves kor nagy lelki-fizikai változásokkal jár, ami gerjeszti a feszültséget benned is, most sokkal érzékenyebben reagálsz mindenre, de ez így van rendjén, ez az élet rendje. Nyugi kedvesem, nem fog sokáig tartani, egykettőre felnőtt leszel.

Ne költözz koleszba, maradj csak otthon, rendbe fognak jönni a dolgok! Nyugi!

2010. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tesóm 13.

Amúgy apuuu nincs ellenem. :D

2010. nov. 30. 16:23
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj belőle, hogy te nem leszel ilyen. Egyelőre semmit nem tehetsz. Jól jegyezd meg a hibákat és fogadd meg, hogy ha gyereked lesz nem fogsz így káromkodni előtte, nem fogsz üvölteni, hogy nem fogod ezeket elkövetni.

Előnyös lenne mielőbb leszakadni a szülőkről, de a feltételeket meg kell teremteni, meg kell keresni a lehetőségeket. A kolesz tényleg nem látszik rossz ötletnek, gondolom az albérlet szóba sem jöhet. Nézz körül, hogy a többiek a suliban hogy oldották meg, talán ad valami támpontot az is.

2010. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy elmondtad.13 éves tesóval tényleg nem lehet mit kezdeni azt szerettem volna tanácsolni hogy vele próbálj meg beszélni de a 13 szerintem nem az a korosztály főleg ha így viselkedik.De meg is van akkor a megoldás apukád személyében.
2010. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor sincs joga, így beszélni, hogy ku..va stb- Akármilyen fáradt is.
2010. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!