Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az állandó rendmániájával az...

Az állandó rendmániájával az apám az őrületbe kerget. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A helyzet az, hogy néhány éve az apám a rend megszállottja lett. Ne tudjátok meg, valami szörnyű.

Hazajön, első dolga, hogy beleköt abba, ami épp nem tetszik neki. Bejön a szobámba, minden kis szir-szarért elkezd visítozni,

baromi idegesítő. Leesett egy ceruza, én meg nem vettem észre, és elkezdett hőbölögni, hogy "nemigaz hogy nem lehet felvenni azt a k*va ceruzát!!!"

Hazajön a munkából, onnantól kezdve tuti hogy szar lesz a napom hátralevő része. Egyébként is utálom, de ezzel az idióta szokásával egyenesen rühellem.

17 vagyok csak, jövőre azonnal szeretnék elköltözni, de addig mit tehetnék, hogy bírhatnám ki?


2011. aug. 25. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Első gondolatom: leginkább rendet tegyél, a béke érdekében :D


De viccet félretéve, kulcsot az ajtódba. A te szobád, a te dolgod. (Az én apám is hasonló volt... szerencsére már leléptem.) Én simán megmondanám, hogy majd én megcsinálom magamtól, nem kell noszogatni. Kérd meg, hogy ne piszkáljon.

2011. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd ki az ajtóra, hogy belépés csak hívásra. Viszont ez csak egy kényszer intézkedés lehet nála, valójában szeretné, ha lenne valami köze a családjához, ha szólnának hozzá, meg valószínüleg azt is szeretné, ha uralkodhatna, legalább valamennyire családfőnek érezhetné magát. Tehát szerintem a kapcsolatotokat kellene rendbehozni. Nem godnolom, hogy hagynod kellene, hogy bárki is uralkodjon rajtad. De azért javíthatsz valamit a helyzeten, ha igyekszel. Próbálj kedves lenni, ez nem nagyon nehéz.
2011. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem anyum ilyen, bár én próbálom megelőzni:

ált. 2-3* hetente feltakarítom a lakást ill. összepakolok meg a húgommal közös szobánk van uh. ált. ott vele pakoltatok össze vagy összedobjuk 2en

14/L

2011. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

és így egy szava sincs :D

újra 14/L

2011. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!