Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A halálod elött mi lenne az...

A halálod elött mi lenne az utolso mondat és kinek szòlna?

Figyelt kérdés
Azon lèpjunk tùl,h. szeretlek,csak,h.ne mindenki azt ìrja...meg egyèrtelmü,h.az elhangozna..de pl.valami jò tanàcs vagy egy szèp mondat lenne?...ma elgondolkodtam rajta nagyon...
2009. jan. 17. 00:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
85%

Hát...nehéz kérdés, és tényleg attól függ, hogy ki lenne mellettem. Ha édesanyám lenne mellettem akkor csak rámosolyognék, és megkérném, hogy ő is tegyen így. Ha édesapám, akkor mosolyogva megkérném, hogy ezentúl helyettem is ölelje meg anyut és biztosítanám róla, hogy odaát helyette is megölelem az édesanyját. Ha a húgom...nos akkor elmondanám neki a kedvenc viccét és megkérném, hogy sose legyen belőle olyan ember, mint én. Ha a legjobb barátnőm, akkor azt mondanám,hogy éljen úgy ahogy én szerettem volna élni. A legjobb barátom esetében...elmondanám neki, hogy évek óta őt szeretem. (ezt valószínűleg sosem fogja megtudni)

Ha bárki más...akkor valószínűleg angolosan távoznék.

L 14

2009. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

most mi a bajotok a süsüs válasszal?nekem ez lenne az utolsó mondatom.és?világ életemben vicces ember voltam,móka és kacagás az életem.boldog vagyok.mindig arra törekedtem hogy megnevettessem az embereket.hát miért baj az ha úgy halnék meg ahogy él

tem?mosollyal az ajkamon.nem szeretném ha sírna aki mellettem volna,inkább azt szeretném ha nevetne,és rám is így emlékezne.vidáman...

2009. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Remélem addigra már minden szükségest elmondok, így mosolyogva távozhatok.
2009. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy írjátok a sírkövemre: "Így még nem jártam." :D


Vagy hogy: "Egyszer élünk! Legközelebb leszel a kisöcsém?"


Na jó, viccen kívül, ha csak pár szóra futná, akkor: "Ismerd meg önmagad." Ha többre, akkor: "Az embert a kapcsolat teszi naggyá, melyben részt vesz, s a szerep, melyet felvállal. A kapcsolatot pedig az áldozat teszi naggyá, melyet meghoznak érte." Az előbbi egy régi latin közmondás, az utóbbi egy Varga Endre-idézet.

2009. jan. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

,,BASZÓDJATOK MEG MIND."


close enough

2012. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!