Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves férfiak! Örülnétek egy...

Kedves férfiak! Örülnétek egy hasonló akcióhoz?

Figyelt kérdés
Nagyon sok már a karácsonyi ajándékos kérdés,hogy ki mit vegyen kinek,az én kérdésem viszont az lenne,hogy mivel a barátomnak már szinte mindene megvan,arra gondoltam hogy nagyobb hangsúlyt fektetnék az ajándék átadásának mikéntjére:hogyha megtanulnék valami sztriptízes koreográfiát,és így adnám át az ajándékát,az maradandó emlék lenne?Nem gond ha kissé ügyetlen az ember?Mivel ilyesmit még nem nagyon adtam elő..:)35éves amúgy.
2010. dec. 2. 00:25
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
bocs:akciónak:)
2010. dec. 2. 00:28
 2/23 anonim válasza:
100%
Like +
2010. dec. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Dadim válasza:
100%
Én mindenképp örülnék,ha a barátnőm,a kedvemért rászánná magát 1 ilyen akcióra:) Az ügyetlenkedés sem gond,eleve a szituáció miatt sem arra figyelne;)
2010. dec. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Oxa ***** válasza:
83%

Szia!


A legfontosabb dolog az, hogy szívből jöjjön! Legyen benne érzelem! Ha mindez megvan, és a párod is szeret, akkor, ha leesel a gogorúdról, akkor sincs semmi gond, mert mosolyogva folytatódik az este!


Hogy mi maradandó emlék és mi nem, azt egyénileg embere válogatja!


Viszont egy kellemes, gyertyafényes vacsora, majd egy ilyen ajándék kellemes zenével biztosan tetszeni fog neki!


Ha még egy kis pluszt akarsz belevinni akkor masszázst is iktatsz be, és utána pedig... :))


Vagy, ahogy a Trópusi viharba mondják: "...egyszerű mint az ásóbot, a sarkadra állsz, belenézől egyenesen a szemeibe, aszondod, hé bébi te meg én mostan randizunk oszt ennyi a sztori..."


Sok sikert! :)

2010. dec. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
:D
2010. dec. 2. 01:52
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, igen.
2010. dec. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
kÖSZI a bíztatást,akkor bevetem minden vonzerőmet...:)
2010. dec. 2. 02:06
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én támogatom!
2010. dec. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2010. dec. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék teljes szívből a karácsony nem erre való, nekem ennél meghittebb ünnep.Sorry magánvélemény.
2010. dec. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!