Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme újra kezdeni egy...

Van értelme újra kezdeni egy ötvenes elvált nőnek? Vagy ebben a korban már rendezkedjek be magányra, mert akkor nem érhet csalódás többet? Hasonló cipőben járó korombeli nők és férfiak véleményét várom elsősorban.

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindíg van értelme újra kezdeni! Hiszen gondold el, élhetsz még akár majdnem ugyanennyit, miért kéne újabb 40-50 évet magányosan élni?? A csalódás lehetősége pedig minden életkorban fennáll.
2009. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Miért ne lenne? Sosem késő újrakezdeni semmit
2009. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"Sohase mondd, hogy többé már nincs neked..."
2009. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy!!! Hatvanegy évesen mentem férjhez /nem először, de remélem utoljára!/és csodálatos életem van. Volt bennem annyi erő és önbizalom, hogy két házasság után belevágtam a harmadikba is. Nagyon boldogok vagyunk. Ne félj és remélj!
2009. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz leányálom, de ugyan miért adnád meg magad?!


Tény és való, a korban hozzádillő férfiak többsége jóval fiatatalabb nőre vágyik. De, az ilyen mentalitásúakkal úgyse éreznéd jól magad. Marad a csekély számú lehetséges párjelölt.


Adj magadnak esélyt, de ne a keresésre rendezkedj be. Inkább alakítsd ki a magad -most már egyedül élő, ám nem magányos- életét. Keress olyan elfoglaltságot, hobbyt (torna, jóga, színház, karitasz), bármit, ami közösségbe visz, ne csak a munka határozza meg az életed. Rendszeresen találkozz, tarts fenn kapcsolatot a barátaiddal, számodra kedves rokonaiddal.


Itt az interneten vannak olyan társkereső irodák -ahol például nem teszik bárki számára hozzáférhetővé a hirdetőket-, azoknál is regisztrálhatsz. Szóval fel a fejjel, mássz ki a gödörből, sikerülni fog!

2009. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem az én anyukám a legjobb példa.

49 éves, apuval 3 éve váltak el.

Ezalatt a 3 év alatt az anyukám ugyan visszakapta a függetlenségét,de az én örökké pörgő anyukámból, akivel moziba, vásárolni jártunk egy itthon ülő anyuka vált.

Hiába mondtam neki, hogy fiatal ahhoz, hogy egyedül éljen, ráadásul én is nemsokára elköltözöm, mindig az volt a válasz, neki nem kell pasi, örül, hogy végre egyedül élhet.

Egyszercsak jött a villámcsapás, teljesen véletlen megismerkedett egy nagyon aranyos özvegy férfival.

Azóta jókat beszélgetnek, ide-oda eljárnak, újra kimozdul itthonról, nevet, élvezi az életet. Látni rajta, hogy boldog.

Szóval hidd el soha nem mond, hogy soha és sohasem késő...


Én szurkolok!

2009. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igen és igen! Még, ha nagyon magad alatt vagy, akkor is igen!

Csak arra vigyázz, ne légy megkeseredett, a világban csalódott, magába zárkózott nő.

2009. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a bíztató sorokat. Még nem tudom merre tovább. Mire elértem a hőn áhított szabadságot egy hosszú évek óta csak papirforma szerint működő rossz házasság után, tudatosult bennem, hogy elszaladtak az évek. Gyerekek kirepültek, hirtelen rám szakadt a magány. Azt várom, hogy mikor kell valamelyiknek főzni, mosni, segíteni valamit. Dolgozom egész nap és amikor este a tükör elé állok, akkor azt mondom, hogy jaj hát mit akarok én már. Évek óta nem jártunk már sehova, a barátok meghaltak, vagy pedig nagyon messze vannak. Szóval nem könnyű.
2009. júl. 6. 06:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

21:51-es vagyok:

Ha gondolod, levelezzünk! Írhatsz privátban e-mailt, szívesen meghallgatlak.

2009. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Van remény, ne aggódj! :)

Ha már tudsz netezni, érdemes neten ismerkedni! :)

Nekem bevált. :))


20 éves/lány

2009. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!