Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak milyen saját készítés...

Páromnak milyen saját készítésű ajándékot adhatnék?

Figyelt kérdés
Tudom, fent van egy raklap kérdés ebben a kérdésben. De nem találtam kielégítő választ. Barátommal 10 hónapja leszünk együtt. Megállapodtunk, hogy 4000 forint értékben ajándékozzuk meg egymást, mert nem a pénzről szól a karácsony. Hanem az a lényeg, hogy szívből jöjjön. Vennék neki egy határidőnaplót, és valami személyes kis kütyüt szeretnék neki csinálni. Nem vagyok valami nagyon kreatív, ezért kérek tanácsot. Előre is köszönöm az ötleteket:)
2010. dec. 2. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Varrni tudsz? Én tuti varrnék egy párnát, az abszolút olcsón kijön és biztosan egyedi :)
2010. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
www.kreativan, vagy a www.kreativcafe.hu-n találhatsz ötleteket. Olyanokat is, amiket te készíthetsz el.
2010. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, varrás dolgon elgondolkodom.

Nem okoz nekem problémát. Csak kedveskedni szeretnék neki valami sajáttal, viszont nem vagyok kreatív. Gondoltam arra is, hogy gyertya porból csinálok neki egy gyertyát, vagy valami olyat, amin van halacska. Lehet a párnára valahogy varrok egy halacskát:) Még nem tudom. Tovább várom az ötleteket:)

2010. dec. 2. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Baromi jó halakat lehet varrni, meg akár egy vászonra is rányomathatsz halas fényképet (gondolom horgász a párod, én is az vagyok :D ) azt pedig rávarrnád a párnára :)
2010. dec. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
főzz
2010. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én most találtam ki, hogy a barátomnak üveget festek. Beszerzek egy kézmosófolyadék tartót (nemtudom mi a neve:)) ami üvegből van és arra valami szépet/kreatívat/ami rá jellemző.:)

sok sikert

2010. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!