Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak ciki lenne saját...

Páromnak ciki lenne saját készítésű ajándékot adni?

Figyelt kérdés

Nem azért mert csóró vagyok,hanem sokkal több fantáziát és szeretet látok egy ilyen ajándékban, mint a boltokban kapható tucat árukban. 1 éve vagyunk együtt. Tudja, hogy festek, meg rajzolok, de eddig valahogy nem különösebben érdeklődött az alkotásaim iránt. Arra gondoltam, hogy karácsony alkalmából festek neki egy skorpiót,(az a kedvenc állata) persze mellé még kapna valami más dolgot is, ha esetleg a képnek nem örülne, mégse legyen csalódott.

L/20, ő F/29


2010. dec. 6. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ciki?! :-O Dehogy is, sőt...
2010. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Derítsd ki, hogy örülne-e neki. Ha igen, akkor nyugodtan fesd meg neki.

Ha viszont nem szereti az ilyesmit, akkor inkább "tucat"-árut adj neki. A fantázia és a szeretet ugyanis nem azon múlik, hogy milyen módszerrel készült az ajándék, hanem hogy azt adod-e neki, amire vágyik. Ez az igazi odafigyelés.

2010. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
egy jó kézimunkának minden férfi örül :)
2010. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Dehogyis! Ez nagyon jó ötlet, személyesebb, mint egy vásárolt ajándék (igaz, már ebben is van olyan, hogy névre szóló, de csináltatott).
2010. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
22:35 szakadok a röhögéstől!!!
2010. dec. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
ha szeret téged akkor az általad készítet t ajándéknak fog a legjobban örülni az azt jelképezi hogy milyen sokat jelent ő neked.
2010. dec. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
22:35 de még mennyire... :)
2010. dec. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jaj, olyan butaság ez, hogy ha valaki szeret, akkor annak is örül, ha egy zacskó trágyát kap.

Kérdező, ciki semmikép nem lenne. Csak örülne-e neki. Nekem pl. a tesóm grafikus, bármit lefest, lerajzol, de tudja, hogy én nem örülök az ilyeneknek, mert úgyse tudom hova tenni. Azért meg ne pazarolja a drága kellékeit, hogy betegyem az ajándékát a fiókba.

Elárulom, hogy a saját készítésű ajándékokban a készítőnek sokkal nagyobb öröme van, mint a megajándékozottnak. Mindkettő voltam már, és sokkal jobb csinálni az ajándékot, mint valakitől kapni egy csináltat.

2010. dec. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én biztos hogy jobban örülnék neki, mint egy bolti ajándéknak. nagyon szeretném azt hinni, hogy az ünnepek nem a pénzről szólnak.
2010. dec. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

és hogy a szeretetedet nem az általad megvásárolt árú értékének függvényébe méred.



előző voltam

2010. dec. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!