Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt kivitelezni?

Hogy lehet ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne, itthon már nem bírom tovább egyszerűen megőrülök, minden nap úgy kelek fel h inkább kocsi elé ugrok minthogy hazajöjjek.

Beköltözhetek egy kollégiumba attól, hogy abba a városba járok suliba, ahol van a koli? Ennek van akadálya? 18 éves is elmúltam, ilyenkor mit lehet tenni?Valaki tudna segíteni?!


2010. dec. 2. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is mi a probléma otthon?
2010. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon sok minden, annyi hogy ezt már nem lehet elviselni
2010. dec. 2. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Pesten pl. a az elte koliba minimum 50 km messze kell laknod, h egyáltalán pályázhatsz... max a drága kolikba, de akkor kb. ott vagy, hogy albérletet is fizethetnéd... Talán a BME-n van esélyed, ott a tanulmányi eredmény számít,asszem
2010. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szerintem ahhoz, hogy beköltözz egy kollégiumba, nem kell feltétlenül vidékinek lenned. ez a megoldás ideiglenesen segíthet a problémákon, de nem oldja meg őket. próbálj beszélni a szüleiddel, hátha segít.
2010. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
velük nem lehet beszélni 5éve megy, ezen már nincs mit megbeszélni, akkor lehetséges hogy be tudjak költözni?3ó harmadikos vagyok gimiben
2010. dec. 2. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Az osztályfőnöködet kérdezd meg, ha szükséges, ő el fogja neked intézni a kollégiumot. Helyieket is fel szoktak venni kivételes helyzetben kollégiumba, ha nyomós érv van rá. De ehhez tényleg komoly indok kell, nem elég, hogy mondjuk apuci otthon ordít, ha felhangosítod a zenét.
2010. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!