Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Titokban szeretnék megházasodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban szeretnék megházasodni, úgy, hogy a párom se tudjon róla, csak ott derüljön ki. Hogyan lehetséges ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban lesz a szülinapja, szeretném meglepni ezzel. Arra gondoltam, mindent elintézhetnék 1 hónap alatt, gyűrű, tanúk ilyesmi, és a szülinapján kézen fognám és elvinném az anyakönyvvezető elé. Egyébként is csak ilyen 2 tanús esküvőt terveztünk. Mik az első lépések, hogyan induljak el?
2009. aug. 12. 12:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Háát. Elég nehéz, mert ugye van 1 hónap várakozási idő. Ezt még lehet kérelmezni, hogy hagyják figyelmen kívül, de akkor sem fognak azonnal dönteni. Meg még egy bibi: a házassági szándék bejelentésénél is mindketten nyilatkoznotok kell és aláírni.

Talán ha van anyakönyvvezető ismerősöd, de egyébként nem hiszem, hogy megoldható

2009. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Majd' elfelejtettem, hogy nem Amerikában vagyok, hogy 5 perc alatt összeadjanak minket. :( Kár!
2009. aug. 12. 12:50
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem jó ötlet. Én legalábbis szeretnék tudni róla, hogy mikor megyek férjhez. Gondolom te férfi vagy. Az oké, hogy a lánykérés meglepi, de ez nem az a kategória. Szinte csak rosszul sülhet el. Erre lelkileg fel kell készülni. Meg akarod fosztani a várakozás örömétől? Egyébként mi is kis esküvőt tervezünk, de akkor is. Mással lepd meg. Mondjuk az esküvő után egy jó kis nászúttal.
2009. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Na, a hanyattesést azt garantáltan biztosíthatod! 8-[]


Ha ezt valaki velem megcsinálná, akármennyire szeretem az illetőt, tuti egy életre összevesznék vele!


Ne őrülj meg!

Az esküvő mindenkinek az Élete Nagy Eseménye, amire nem lehet "nem készülni", akár férfi, akár nő az illető...


Hála Isten, ezt az őrült ötletet nem tudod megcsinálni : az anyakönyvvezetőnél mindkettőtöknek személyesen kell megjelenni a bejelentkezéshez, nem viheted el a személyi igazolványát és nem írhatsz alá helyette!!!


Inkább vegyél neki egy gyűrűt és szülinapján ezzel lepd meg : akkor kérd meg a kezét! Ez is elegendő Nagy Meglepi lesz, hidd el. :D

2009. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló: nő vagyok. :)


A párommal 8,5 éve vagyunk együtt van egy két hónapos kisfiunk, már több, mint két éve megkérte a kezem. Nagy lagzit nem tervezünk, mert a család egyik fele katolikus, a másik meg erformátus és mindenki a maga templomában szeretné az esküvőt, ezért nem házasodtunk még össze, hogy akkor nem lesz semmilyen, eddig is megvoltunk. A párom hajtogatta többször, hogy menjünk el titokban a család tudta nélkül, két tanúval... mondtam is, hogy rendben, de valahogy még nem jutottunk el oda. Ezért gondoltam arra, hogy akkor titokban megszervezem.


Szóval annyira mégsem a háta mögött történne, hiszen ő is így akarja a család hozzáállása miatt.

2009. aug. 12. 12:59
 6/23 A kérdező kommentje:
(Zárójelben jegyzem csak meg, hogy életünk nagy eseménye kisfiunk születése volt június 3-án.)
2009. aug. 12. 13:01
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

nekem az jön le, hogy rá akarsz erőszakolni valamit. én tutira nemet mondanék, csak dacból is, mert nem szeretném, ha a fejem fölött döntene más. és itt nem arról van szó, hogy veszek egy fagyit a másik helyett.


egy esküvő egy hosszú távú KÖZÖS döntés kell hogy legyen.



ja..és pasi vagyok :)

2009. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlen a párod nélkül bejelentkezni, szóval ez biztos, hogy nem fog így menni. Tudom, hogy mindenki más, de én nem is örültem volna neki, ha a párom így akart volna velem összeházasodni. Legyen meg neki is az öröme, hogy kivegye a részét a készülődésből.
2009. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Lassan belátom... nem jó ötlet.

Nagyon köszönöm a válaszokat, segítettetek abban, hogy ne rángassam bele olyanba, amiről nem tud! Este, ha hazaér, megpuszilgatom és megkérem, hogy menjünk el valamikor az anyakönyvvezetőhöz!

Szép napot mindenkinek!

2009. aug. 12. 13:06
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

Örülök, hogy beláttad. Tudod, egy férfi nem szereti, ha nélküle hoznak meg bármilyen döntést. Még kicsit se, nemhogy nagyot. Ez pedig életre szóló elhatározás. Jómagam még azt se nagyon szeretem (pedig imádom a páromat), ha ruhát vesz nekem a tudtom nélkül. A múltkor vett egy inget, nagy szeretettel hozta, de nekem nem tetszett az ing. Nem mertem megmondani neki, de nem hordom, ebből észrevehette, hogy máskor ne akciózzon a hátam mögött. Tavaly egy rövidnadrággal jártunk így: vett nekem egyet, holott tudta (mert mondtam neki), hogy nem szeretek rövidnadrágot viselni (legalábbis utcán, mások előtt).

Az esküvő mégiscsak olyan, hogy nagyon át kell beszélni előtte. Különben meg olyan fontos az a papír? Az a lényeg, hogy szeressétek egymást. Sok sikert kívánok nektek!

2009. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!