Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom szülőfalujában tervezz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szülőfalujában tervezzük az esküvőt. Picike település, a házasságkötő terembe max.50 ember fér be. Minimum 80 fős lagzi lesz. Hogy lehetne ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés
Ott úgy szokás, hogy ha nagyobb a násznép, a pár közeli rokonai beférnek a terembe, a többiek kint maradnak. Nekem ez nagyon furcsa. Én nem szeretném azt, hogy a barátaim, rokonaim több mint száz km utazgatás után ne tudják megnézi a szertartást. Arra gondoltam, hogy a polg.hivatal udvara nagyon szép, rendezett és lehetne kint rendezni a ceremóniát. Ilyet még senki nem kért, nem tudom, hogy állnának hozzám, ha ezt felvetném. Kért már valaki hasonlót?
2011. okt. 14. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kérdést meg ér az ötlet. Meg nem is látom akadályát, hiszen sok olyan van, h nem a hivatalban hanem külső helyszínen tartják az esküvőt.
2011. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az én kis falumban is kicsi a házasságkötő, ezért ha azt akarja az ifjú pár, akkor a ceremónia választott helyen van. Akár egy szép udvaron is! Még házhoz is kimegy nálunk, ha azt kérik! És saját udvaron tartja meg a szertartást.
2011. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Én meg tudom oldani! Kameráznám bent, kint meg projectorokon mehetne. Ha megfizeted , megyek.
2011. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ne viccelődjél már, az anyakönyvvezető ott ad össze, ahol akarod (ha neki sem kényelmetlen pl, nem ejtőernyőzés közben, de van aki még arra is vállalkozik) - csak ki kell fizetni a díját :)
2011. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 komasa ***** válasza:
100%
Simán kérheted. Az a ti ünnepetek, mindent lehet kérni. Maximum a ceremóniából kell kihagyni a gyertyás jelenetet, mert elég gáz, ha elalszik a gyertya, de amúgy semmi akadálya!
2011. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Bárhol esketnek, külső helyszínen is, csak egy kicsivel többe kerül.
2011. okt. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nálunk szó szerint ugyan ez a helyzet. 80 fő 50 fős termekben :) de nekünk a helyszín is nagyon drága lenne.
2011. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a szülőfalumban is. Pedig nem is annyira pici falu, nagyközség, de ott is kb 50 fős a terem. A lagzik pedig átlagosan min. 150 fősek. Ugyanígy, aki befér befér, a többi kinn vár. Na, én se szerettem volna, ha a násznép fele kinn ácsorog a negyven fokban, (főleg, h a fele nem helyi volt, és most kétszáz főről beszélünk) ezért mi külső helyszínt kértünk. Szerencsére nálunk rugalmasak (nem kértek külön pénzt, nem kellett előbb aláírni, simán kivitték az anyakönyvet), mindenki ismer mindenkit, és nem mi voltunk az elsők, akik kintit kértek. Ez négy éve volt, azóta úgy vettem észre, h megszaporodtak a kinti esküvők. Mindenképp kérdezd meg!
2011. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenképpen rá fogok erre kérdezni.
2011. okt. 14. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!