Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélnétek ez miatt?

Elítélnétek ez miatt?

Figyelt kérdés

Férjemmel 8 év házasság után elváltunk. Én mindig is egy későn érő típus voltam. Nem vagyok már annyira fiatal, de öregnek sem érzem magam. Általában mindig 10 évvel fiatalabbnak néznek és szeretem az életet, a pörgést. A férjemmel megromlott a kapcsolat és elváltunk. Én voltam neki a második felesége, így neki már van egy fia a másik házasságából. A kavalkád ott van, hogy mi titkon beleszerettünk egymásba a fiával. Tudom, nagyon érdekesen hangzik. Próbáltam először nem belemenni, de nem tudtam mit tenni. Úgy érzem, hogy nekem is kijár a boldogság. A fiú meg nem gyerek már. Felnőtt férfi, aki csak jóval fiatalabb.


Én most már ott tartok, hogy ezt elfogadtam, de sajnos sok rossz visszajelzést kaptam a társaságunktól még az elején.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre!


Előre is köszönöm!


Szép napot!


2010. dec. 3. 08:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%

23 év?Simán az anyja lehetnél.

Azon kívül 8 évig te voltál a mostohaanyja, te pedig gondolom, úgy kezelted, mint a nevelt fiadat...Ez nagyon sok idő, gondolom, gyerek volt még, amikor megismert, mint nevelőanyát.Aztán jött egy hirtelen ötlet és egymásba szerettetek.

Ezért beteg dolog ez.

2010. dec. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs köztetek vérrokonság, akkor semmi porbléma ezzel a kapcsolattal.


Legfeljebb azért ítélnélek el, mert nem tudod, hogy az "ez miatt" egy helytelen és ronda kifejezés.

2010. dec. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
51%
huhhhhhh, hát én egy cseppet s ekétlem h állat izgalmas egy kapcsolat, csak valóban az a kérdés, h mi lesz 20 év vagy akár 10 év múlva .... hát nézd, ha nem is örökre, de pár évre kiélhetitek ezt a furcsán különleges érzést, aztán én azt jósolom, hogy nem fog ez működni hosszú távon, na de lényeg h ne más véleménye miatt csináljatok bármit !
2010. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
80%
A srác csak a "karmait próbálgatja" eljátsza az alfahímet, biztos ettől érzi magát férfinak, hogy ő is meghágja az apja által már megpocsíkolt nőstényt. Mindenesetre jobban jártál vele, mint mondjuk a nagypapával, ha már mindenféleképp családon belül akarsz új párra találni. Gondolom a fiúcska még az anyjánál lakik, karácsonyt együtt ünneplitek hármasban a volt feleséggel? Érdekes lesz...
2010. dec. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
94%
Igen, abszolút! Örülök, hogy nem ismerlek.
2010. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
24%
9:04 vagyok. Látom, kezdik megszállni a rovatot az oltogatók is :(
2010. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
34%
Én biztos nem ítélnélek el. Mindenki úgy boldog, ahogy az tud lenni, legyetek azok, ne mások véleménye érdekeljen. :)
2010. dec. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%
ne felejtsd el meghívni az esküvőre az apósodat és az anyósodat sem! :P
2010. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
50%
Na persze, ha meg fordítva lenne,hogy a férfi 23 évvel idősebb akkor?? Milyen vélemények lennének itt. Hm?
2010. dec. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

Itt vagyok én, nő, 20 évvel idősebb férfi párral. Hiába rendben vannak a nem-kor párosítások (tehát a férfi az idősebb), mi is olyanokat kaptunk, hogy egy-egy bántás után lehetetlennek tűnt a folytatás. Rosszindulat, kénköves gonoszság van egyes emberekben, akik mintha életcélul tűznék ki, hogy ne legyünk boldogok.


Kérdező: ha nekünk ilyen körülményekkel voltak kibírhatatlan időszakok, akkor neked is lesznek borzasztóak. Minden attól függ, hogy erre mennyire vagytok felkészülve. És hogy hogy fogja a kapcsolatotok bírni.

Én nem ítéllek el emiatt a dolog miatt, de az a baj, hogy én csak egy kósza kommentelő vagyok a gyakorikerdesek.hu-n, és nem a környezeted, családod egyik tagja. Itt őróluk van szó. Meg rólatok.


25/N

2010. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!