Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélnétek ez miatt?

Elítélnétek ez miatt?

Figyelt kérdés

Férjemmel 8 év házasság után elváltunk. Én mindig is egy későn érő típus voltam. Nem vagyok már annyira fiatal, de öregnek sem érzem magam. Általában mindig 10 évvel fiatalabbnak néznek és szeretem az életet, a pörgést. A férjemmel megromlott a kapcsolat és elváltunk. Én voltam neki a második felesége, így neki már van egy fia a másik házasságából. A kavalkád ott van, hogy mi titkon beleszerettünk egymásba a fiával. Tudom, nagyon érdekesen hangzik. Próbáltam először nem belemenni, de nem tudtam mit tenni. Úgy érzem, hogy nekem is kijár a boldogság. A fiú meg nem gyerek már. Felnőtt férfi, aki csak jóval fiatalabb.


Én most már ott tartok, hogy ezt elfogadtam, de sajnos sok rossz visszajelzést kaptam a társaságunktól még az elején.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre!


Előre is köszönöm!


Szép napot!


2010. dec. 3. 08:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
2010. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%

Furi tényleg, de hát a szerelem vak és nem válogat..én viszont tuti nem hoznám nyilvánosságra egy jódarabig.

Hány év van köztetek amúgy?

2010. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 gfero ***** válasza:
79%
a tisztességes az lett volna ha először elválsz és csak utána jössz össze a fiával
2010. dec. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

Attól, hogy fiatalabbnak néznek, még nem leszel az.De nem is ez a baj, hanem az, hogy ez nem túl gusztusos.

Nincs olyan, hogy nem tudsz mit tenni.

2010. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
55%
Nézd, még tíz év sem sok, ha szeretitek egymást. Az viszont már sok lenne,ha te görbebottal fogadnád az ifjú hódolódat. A férjemtől 3 évvel vagyok idősebb, eleinte zavart, A másik nem csaltad meg a férjed, ez a kapcsolat válás után történt, tehát senkinek semmi köze hozzá.Tudod minden csoda három napig tart. Az a baj, hogy általában az emberek mindíg mással szeretnek foglalkozni,hogy saját problémájukról tereljék a figyelmet. A férjemet amikor megismertem igazi motoros volt, karján tetoválásokkal. Na mondták is akkor, micsoda lúzert fogtál ki. Engem nem zavart, egy nagyon jó ember, már 10 éve együtt vagyunk.Úgy látszik az előítéleteknek másoknál nincsenek határai. Én kívánom legyetek boldogok, ne a más szája okozzon nektek boldogtalanságot.
2010. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%

tisztesség ide vagy oda, ezt nem lehet befolyásolni nyilván ...

hát nézd, kicsit ciki helyzet valóban, de nálunk se nézte jó szemmel acsalád h két távoli unokatesó lett szerelmes egymásba, azután belenyugidtak és már 6-7 éve együtt vannak, szal én azt mondom, ha jól elvagytok, akkor a te életed, és te érezd jól magad, ne pedig a környezet !!! elárulsz kort? mármint mindkettőtökét? az s eritka h fiatalabb srácok jönnek össze tulképpen felnőtt nővel, de ez is lehet izgi egy kapcsolatban, max csak később adódhatnak ebből problémák, sztem most még nem ütköznek ezek ki

2010. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Sajnos 23 év van közöttünk. :(
2010. dec. 3. 08:51
 8/28 A kérdező kommentje:

Kedves Fero!


Válás után jöttem össze a fiával.

2010. dec. 3. 08:51
 9/28 anonim ***** válasza:
72%
8:44 vagyok 23 év? Igen nagyon, nagy korkülömség.A srác lehet húsz, te pedig 43 Gondolom én. Én azt mondom bár meddig tart a szerelem közöttetek lesz egy szép emléketek. Nem csaltok meg senkit, nem vettétek el senki barátját, barátnőjét, teljesen független emberek vagytok. Mindenki azt csinál, amit akar. Ha állandóan más szája íze szerint cselekednénk, a boldogságot engednénk suhanni mellettünk.
2010. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem az a gond, hogy a mások mit szólnak, mert ha tényleg tiszta a szerelem, akkor mindenki és mindenki véleménye le van szarva. Én biztos, hogy nem áldoznám be az életemet, a boldogságomat mások elvárásainak és az etikettnek.

A gond sokkal inkább az, hogy a férfilétet ismerve (magam is az vagyok) a srác nem fog nagyon hosszú távon szerelmes maradni és ragaszkodni egy 23 évvel idősebb nőhöz. Ez a gond. És ez akkor is így van, hogyha most ő is lángoló szerelemnek érzi a dolgot. Tételezzük fel, hogy Te 43 vagy ő meg 20, de te egy jó harmincasnak nézel ki. Mostmég oké, sőt, izgis, de mondjuk egy 27 éves fiatalember kizárt, hogy együtt akarjon élni/lenni egy negyvenesnek kinéző ötvenéves nénikével, aki már a változó kort kezdi nyaldosni.

Tehát csak akkor vágj bele, ha mindezt nem érzed magadra nézve megalázónak.

2010. dec. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!