Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélnétek ez miatt?

Elítélnétek ez miatt?

Figyelt kérdés

Férjemmel 8 év házasság után elváltunk. Én mindig is egy későn érő típus voltam. Nem vagyok már annyira fiatal, de öregnek sem érzem magam. Általában mindig 10 évvel fiatalabbnak néznek és szeretem az életet, a pörgést. A férjemmel megromlott a kapcsolat és elváltunk. Én voltam neki a második felesége, így neki már van egy fia a másik házasságából. A kavalkád ott van, hogy mi titkon beleszerettünk egymásba a fiával. Tudom, nagyon érdekesen hangzik. Próbáltam először nem belemenni, de nem tudtam mit tenni. Úgy érzem, hogy nekem is kijár a boldogság. A fiú meg nem gyerek már. Felnőtt férfi, aki csak jóval fiatalabb.


Én most már ott tartok, hogy ezt elfogadtam, de sajnos sok rossz visszajelzést kaptam a társaságunktól még az elején.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre!


Előre is köszönöm!


Szép napot!


2010. dec. 3. 08:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
78%

Elítélni nem ítéllek el, hisz a jelek szerint van neked elég bajod anélkül is, hogy idegenek nekiállnának oltani.


Csakhogy a 23 évvel fiatalabb nevelt fiaddal összejönni sehogy sem egészséges dolog. Persze, liberális világban élünk, ahol sokan ennél sokkal durvább dolgokat is természetesként igyekeznek lenyomni embertársaik torkán, de ez akkor sem természetes. Mondhatod - és nyilván igaz is - hogy 10 évvel fiatalabbnak tűnsz a korodnál és úgy pörögsz, mint egy 20 éves, de attól még a tények makacs dolgok. Csak magadat csapod be, ha negyven-egynéhány éves fejjel húsznak akarod mutatni magad, és ezen végül csak veszíteni fogsz. A jelen helyzettel előre borítékolsz magadnak egy hatalmas csalódást.


Ha elfogadod a tanácsomat, ne vérd meg, míg ez eljön, hanem próbáld elfogadni, hogy annyi vagy, amennyi, és erre kéne építeni. Ha máshogy nem megy, esetleg kérd szakember segítségét, és aztán alakítsd úgy az életed, hogy hosszútávon is működjön.

Sok Sikert!


N31

2010. dec. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
77%
8 év házasság után, elég erkölcstelen. + az egyik kommentelő már írta, hogy ezzel csak az a baj, hogy ezt a fiút nem férfiként ismerted meg és valamilyen szinten nevelted is. Hát te tudod, hogy az értékrendedbe mennyire fér bele a nevelt fiaddal kavarni. Én csak a srácot sajnálom. Mert ez neki sem egészséges! És ott van még az is, hogy mennyire etikus kockáztatni egy apa-fiú kapcsolatot.
2010. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon gusztustalan, amit csinálsz.Szégyelhetnéd magad.
2010. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
63%
Hát erősen undorítónak érzem, de mindenki azt csinál, amit akar.
2010. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
29%
jaj istenem, azért ne tartsunk már ott h még undorító is ....
2010. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
75%

Mi nem fogunk elitelni, csak talan a velemenyet fogja mindenki leirni.

Te eliteled onmagadat? A kornyezeted eliteli ezt?

En mivel Edesanya vagyok, igy nem tudnam azt meg elsem kepzelni, hogy a gyermekemmel egyidos ffiuval kezdjek el egy kapcsolatot, s tobb oka is lenne ennek.

En is fiatalos vagyok, egeszseges es sokan meglepodnek idegenek, hogy ezek a gyermekeim, mivel tobbszor a testveruknek gondoltak.

Nagyon kellemes erzes, de eszembe sem jutna az, hogy En ezzel erveljek egy parvalasztasnal, hogyan nezek ki, mivel a belso es a lelek a fontos.

Tudod igazabol a fiu azt talalta meg benned, amire Neki a legnagyobb szuksege van, de csak most, s ez aztan majd idovel meg valtozni fog, hiszen meg tul fiatal es tapasztalatlan.

Mint ahogyan Te is elvaltal, mivel Te meg tul fiatal voltal, de mar a parod az "oreg" lett Neked. Ugy gondolom, hogy Te is ugyanezt fogod megtapasztalni.

Eljon az ido, amikor talan ez a fiu is ugy fogja gondolni, hogy tovabb lep, mivel mar nem tudod Neki azt megadni, amire eppen Neki meg a korahoz megfeleloen igenye lesz, de Te mar azt nem fogod tudni biztositani Neki a korod miatt. Biologiai ora!

2010. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
24%
Én nem ítéllek el. Tényleg senkinek nem ártotok ezzel a kapcsolattal, mindenki független, senki nem csal meg senkit. A környezetet szard le, mindig vannak olyan emberek, akiknek valami nem tetszik, ne nekik akarj jót tenni. Az igaz, hogy később gond lehet ez a probléma, de most simán élvezd ami van, nem élhetünk úgy, hogy arra gondolunk, hogy mi lesz 5 vagy 10 év múlva. Ma ez van, örülj ennek és élvezd az életet!
2010. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szólok bele más dolgába, de az biztos, hogy nem is barátkoznék olyannal, aki képtelen felfogni hány éves és önigazolásképp fiatal férfiakkal keres kapcsolatot.
2010. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!