Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyámnak joga van beleszóln...

Az anyámnak joga van beleszólni abba, mit hogyan rendezzek el a szobámban, mikor takarítsam ki stb. , ha már nagykorú vagyok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

ő az anyád.

bármibe és bármikor beleszólhat.

a kérdés hogy megteszed-e.

de amikor lusta vagy kitakaritani a szobádban gondolj arra hogy ő intézte úgy hogy legyen egy szép, saját szobád ;)

2010. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
66%

Szia . Remélem ez hasznos lessz mert én már 6 éve egyedül élek és most vok 20 éves szoval jahh .

Na szoval szerintem abba nem kéne beleszólnia hogy mit hogyan rendezel el a szobádban meg hogy mien az egyéniséged , akörnyezeted stb . Arra persze megkérhet hogy takaritsd ki a szobádat pakolj össze ha nagy a kupi stb végülis te mondod hogy felnőtt vagy akkor ehez is elég felnőtt vagy már nem ? meg saját magad miatt is , hogy szebb környezetben élj ne a porban , rumliban . És amugy is ezzel anyudnak is segitesz szerintem :) .


Remélem hasznos volt ;) Értékeld ha lehet :)

2010. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy ő sokkal rendetlenebb, mint én. És nem vagyok lusta kitakarítani, csak sokszor későn érek haza, így általában hétvégére marad a takarítás. Az egész házban én szoktam rendet rakni és takarítani.

Mégis ahogy bejön hozzám, elkezd "pattogni", hogy ez nem jó az nem jó, itt nem tiszta, csináljam meg most stb.

2010. dec. 4. 11:51
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nos, amíg az ő lakásában laksz... Én már jócskán nagykorú vagyok, de semmi jogom nincs ahhoz, hogy a szobában bármit is megváltoztassak, mivel az ő lakása és ezt sűrűn hangoztatja is...
2010. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
hát ja. ha nagy a kupi ne csodálkozz ha rád szól hogy takaríts. hogy rendezed be, az szerintem csak rád tartozik, hiszen te élsz benne, és hát a saját izlésed szerint.
2010. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Mivel ő tart el, hát jah. Ha saját magad tartod el, akkor már le is tojhatod a kritikáját, viszont otthon bizony a békesség kedvéért is tarts rendet.

Attól még, hogy betöltötted a 18-at még kis szaros vagy:P majd ha melózol napi 8 órában, és építed az életed, akkor leszel igazán felnőtt.

2010. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy 18 vagyok. Végzős vagyok főiskolán. És adok haza pénzt.
2010. dec. 4. 11:56
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Amíg az Ő házában laksz,adig joga van beleszólni a dolgaidba.
2010. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*addig
2010. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Költözz el, ha azt hiszi, hogy a szállásért megvásárolta a személyiségi jogaidat.
2010. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!