Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan tilos lesz a...

Most komolyan tilos lesz a terhesség megszakítás Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szerintem ebbe azért nem az államnak kéne dönteni,igy is sok az éhes száj,elhanyagolt nem kívántgyerek,munkám miatt van belelátásom ebbe.Mi lesz itt akkor,minden felcsinált 13 vagy 14gyerek szül egy gyereket a szülei nyakára a semmibe,majd megszülik a sok genetikai hibás gyereket,a sok dizsikölyköt,lesz sok szellemi testi fogyatékos akik ugyszintén szüleiken vagy az állambácsi nyakán fognak "élni".

Meg még több kulcsos gyerek lesz.akiket lezsarbnak otthon csak kénszerből,múszájból lezsnek...aztán persze ne hagyjuk ki nagyanyáink kötőtűs,vagy leesünk a lépcsőn véletlenül stb stb abortáló módszereit,majd lesz sok kontárkodó nő.

Lehet többen leszünk számilag,tényleg,csak nagyobb lezs a nyomor is meg rosszabb a felhozatal...Sajnos sokan alkalmatlanok anyáknak szülőknek,társas kapcsolatokra az ilyeneknek nem szabad örökíteniük magukat...


2010. dec. 5. 00:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem csak akkor lehet egy gyereknek nyomoronc élete, ha az anyját megerőszakolták, 13-14 éves volt az anyja, vagy betegként született! Akkor is, ha az anyja egy kis plázacica, akinek fontosabb a teste tökéletessége, mint egy gyerek szeretete! Most szerintem az ilyen ne is szüljön! Egész életében utálni fogja őt a saját anyja. Ez nem ilyen egyszerű, hogy ezzel a három kitétellel mindent ki lehessen szűrni. És akkor ugye ott vannak a szegények, akiket már a többiek is említettek. Szerintem jó ez, ahogy most van. Inkább a szexuális felvilágosítást kéne lassacskán már korábban elkezdeni, és sokkal hatékonyabban csinálni.
2010. dec. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy így csak a cigányok lesznek többen; nem a magyarok. Nem vagyok rassztista, csak az igazat írom.

Félelmetes, hogy már most mennyi pénz megy el ellenőrizetlenül szociális ellátásokra. Mi lenne egy ilyen törvény bevezetése után - bele se merek gondolni.

2010. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A Rákosi-korszakban azért volt tilos az abortusz, mert a háború után vészesen megfogyatkozott a magyar nép (az ekkor fogant és született gyerekek a Ratkó gyerekek - Ratkó Anna népjóléti miniszter törvényjavaslata után). Már jó ideje semmilyen háború, járvány nem volt Magyarországon, ami indokolná az aborusz korlátozását.
2010. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%
Majd megint "divatba jön" a kukában/udvari budiban/akárhol talált halott csecsemők feletti szörnyülködés, meg az illegálisan -legkevésbé sem steril körülmények között- elvégzett abortuszok, amikbe jó esélye van a nőnek belehalni, illetve lesz "abortuszturizmus", mert inkább elvetetik külföldön, méregdrágán. Ismeritek a mondást: két dolog miatt képes bármit megtenni egy nő, azért, hogy gyereke legyen, meg azért, hogy ne...
2010. dec. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem miért egy rakás férfi dönti el, hogy a NŐKNEK lehet-e abortusza? Meg tegyük fel, hogy szavazás lenne róla, miért dönthetne a férfi lakosság arról, amihez nem sok közük van? Hadd döntsem már el én, hogy szeretnék-e gyereket vagy nem.. Komolyan mondom nevetséges
2010. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hé! Azért mind a két nemnek köze van hozzá! A gyerek nem csak a nőből lesz, kell hozzá a férfi is, és biológiailag legalább annyira az övé is a gyerek. Nem értem, hogy a nők miért sajátítják ki ezt a kiváltságot...Ha férfi lennék, és a feleségem a megkérdezésem nélkül vetetné el a gyereket, eléggé megharagudnék rá! Ezt közösen kell megbeszélni, max. a nő próbálja meggyőzni a férfit, de nem kizárni az egészből teljesen!

Szerintem nőknek és férfiaknak közösen kellene erről dönteni.

21/L

2010. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem megbeszélniük kell, de a végső döntés a nőé. Egy ember ne rendelkezzen egy másiké felett..
2010. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ma 09:36

Igen,ebben igazad van! Meg kell beszélni a férfival is,hiszen a gyerekcsináláshoz férfi is kell..

De a végeredmény végül is ugyanaz.A nő fog dönteni a továbbiakban nem a férfi.

Ha egy nő nem akar gyereket ,és a férfi sem,akkor jó mert ilyen esetben a férfi a nő mellé áll,támogatja az abortuszban anyagilag ,és lelkileg is.

Ha egy nő nem akarja a gyereket de a férfi igen,akkor is elmegy a nő abortuszra ,mert nem kényszerítheti a férfi a szülésre.Legfeljebb végleg összevesznek..

A döntés joga mindig is a nőé marad ha megbeszéli a partnerével ha nem!

Egyébként is ezt a jogot ne vegyük el a nőktől.

2010. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
13:19! Ezzel csak az a baj, hogy ha megszületik a gyerek, akkor az apának is kell gondoskodnia róla. Vagy felneveli, vagy gyerektartás, ha ő az apa. Valóban, a nők hordják, szülik, táplálják a gyereket, de az apa életét is befolyásolja ezt. Egy ilyen döntést meg nem adhatsz egy ember kezébe.
2010. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ha egy nő nem akar gyereket azt megoldja úgyis a maga módján,nem kell ahhoz engedély...
2010. dec. 31. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!