Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt is tilos a...

Terhesség alatt is tilos a szőlő? Pcos vagyok.

Figyelt kérdés

Olvastam h a szőlő fogyasztása tilos PCO esetén.

25hetes terhes vagyok és fogalmam sincs hogy mi van a PCO-mal.


2010. okt. 12. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem.

Ezen már a terhesség elején kiakadtam, mikor a védőnő és mindenki sorolta, hogy mit nem szabad enni terhesség alatt+még olvastam hozzá a neten is, és rájöttem, hogy éhen fogok halni! És még a mai napig hallok mindig új dolgokat..

Szerintem mindent meg lehet enni, ami jól esik. Én is pco-s vagyok/voltam.

38hetes

2010. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért ez így erős, hogy tilos. Mondjuk úgy, hogy módjával lehet enni. Egyébként is a szőlő csak bizonyos időszakban van (vagy legalábbis megfizethető), nem eszed egész évben. :)

Ha semmi gond a cukroddal, inzulinoddal, akkor simán ehetsz, gondolom nem tonnaszámra eszed, de 1-1 fürt nem ártalmas. Főleg, hogy rengeteg vitamin, ásványi anyag van benne, ami jó a babának is.

Én még csak 16 hetes vagyok, de most elég erősen cukor van a vizeletemben, mennem kell terhelésre. Addig diéta, amit valószínűleg folytatni kell. :(

2010. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!