Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha két fiútestvér...

Az gáz, ha két fiútestvér arcon puszilja egymást?

Figyelt kérdés
Ilyen alkalmakkor mint pl. karácsony, születésnap, vagy ha hosszú idő után újra látják egymást... akkor normális ha két fiútestvér puszit ad egymásnak?
2010. dec. 5. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem ,ha ünnep van akkor a kézfogás a legjobb !
2010. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális!
2010. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, bár szerintem a korkülönbségtől is függ. Mert ha nem túl nagy a korkülönbség, akkor elég a kézfogás is, de ha több év a korkülönbség pl.: 8-10 év, akkor már mehet a puszi is nyugodtan.

De ez csak az én véleményem!

2010. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hány évesekről van szó?
2010. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Ha közel állnak egymáshoz (semmi rosszra nem gondolni!) akkor miért ne lehetne?
2010. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ez teljesen normális, természetes dolog. A rokonok, közeli barátok általában puszival, kézfogással köszöntik egymást.
2010. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Trendiségmánia függő. Szerintem nem ciki, de ha nagy bennetek a megfelelni vágyás, akkor 12-13 éves kortól kb 28-30-ig ne tegyétek. Előtte és utána a legtrendizőbbeknek sem akad el a lélegzetük.
2010. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam a testvéremmel ünnepekkor, illetve vagyunk olyan gázosak, hogy több éves külföldi távollét után puszival kézfogással, puszival, és öleléssel fogadjuk egymást.
2010. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A mi családunkban rendszeres a puszi és az ölelés. Ez a családi összetartozást jelenti, és nincs köze korhoz, nemhez, simán megöleljük, pusziljuk egymás,nemcsak ünnepnapokon, hanem minden egyes alkalommal. Ez másoknál problémát okoz???? Hihetetlen:(
2010. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális,X-faktorba is tegnap megpuszilták egymást a testvérek:)
2010. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!