Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Damon Elenát puszilja meg,...

Damon Elenát puszilja meg, vagy Katherine-t?

Figyelt kérdés

Most láttam a 4.rész előzetesét.Van benne egy rész,amikor Damon biliárdozik,és megpuszilja Elenát.Szerintem Elena az,mert egyenes a haja,se nem értem.Itt a link is


[link]


2010. szept. 24. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem Elenát, már nem emlékszem :/
2010. szept. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is Elena, mert sima a haja... :O De úristen még nem néztem meg a 4. rész előzetesét csak most... :D De durva, ezek szerint kibékülnek? Érdekeees... xD
2010. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
HAt enis ezen gondolkodtam...elosszor a haja miatt elenara gondoltam,de utana amikor ott biliardoznia latszik h lila rovidujju van rajta es mikor mutatjak h elena meg kat talalkoznak akk katherinnek a kabatja alatt latszik h lila felso van ugyh nem tudom:-?? szerintem Katherine mert Elena nem bekulne ki ilyen hamar Damonnal,itt is latszik h meg haragszik ra elena http://www.youtube.com/watch?v=cj-7b_lO0SY
2010. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó megfigyelő vagy!Én sem értettem,hogy békülhetne ki vele.Valami olyan is eszembe jutott,hogy csak eljátsszák,így talán nagyobb biztonságban lesz Elena...de fogalmam sincs.
2010. szept. 25. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Elenát, 100%, de ezt csak Stefan álmodta.
2010. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!