Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit veszel/adsz az anyósodnak...

Mit veszel/adsz az anyósodnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tavaly nem vettem nekik semmit, mert nem voltunk még annyira közeli kapcsolatban a párom anyukájával.

Idén viszont illene, de nem tudom hogy mit...


2010. dec. 7. 06:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tőlünk egy fényképes fali naptárt kap, a gyerekekről, mert a nagyobbik lányomnak folyamatosan "elfelejti" a születés és a névnapját:). De ha nálatok még nincs baba, akkor vegyél neki valami olyan dolgot, ami esetleg a hobbijához kapcsolódik. Pl.: ha szeret a konyhában lenni, akkor valami tálat vagy edényt. Ha szeret sütni, akkor valami süti formát. De ha más a hobbija, (varrás, kötés)akkor ahhoz valami anyagot, vagy mintát. Persze ez attól is függ, hogy mennyit szánsz rá.
2010. dec. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nincs babánk. Kipuhatoltam mire vágyna igazán.

Az egyik egy unoka, a másik az utazgatás. Jelenleg egyik sem megoldható.

Hát a párommal közösen vesszük...Az árban még nem döntöttünk.

2010. dec. 7. 06:59
 3/11 gfero ***** válasza:
44%
egy új műfogsorat
2010. dec. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A párod nem tud segíteni? Gondolom ismeri az anyukáját

Én/mi mindig közösen veszünk/adunk ajándékot a szülőknek.

2010. dec. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocs, látom Ti is együtt vesztek
2010. dec. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én az anyósomnak mikor nyugdijba ment,vettem egy láb-pezsgőfürdöt.Gondoltam milyen jó lesz,amig tv-t néz,kötöget pihenget..Erre azt mondta,hogy ne haragudjak,de nem fog bele vizet engedni,és bedugni a konektorba...:)Ugyhogy szerintem helyzet,és "anyós függő"a dolog!Egyébként 1 személyes belföldi utak nincsenek olyan borzasztó áron,feltéve,ha nem Hawai-ra akar menni:)
2010. dec. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a láb-pezsgőfürdő nekünk se jött be :S

Úgy csinált mint aki örül aztán 2 év múlva árulta el hogy egyszer sem használta

2010. dec. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ő is elöször" örült neki"most meg nem más, mint egy marha drága lavór:)De az eszéhez kell érteni.Azt hitte a szerencsétlen,hogy minimum ki akarom nyirni:)
2010. dec. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csomagot álitottam össze édeségekből .raktam bele teát ,bort meg ilyeneket,vettem még egy illatósitót is mert anyosom ezeket szereti. De mivel már meg van az unoka így törülközőt kapnak a legjobb angymama ill.nagypapa felirattal.
2010. dec. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó jót írt, jó ötlet az ajándékcsomag, azt teszel bele, amit szeret.
2010. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!