Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha nem...

Szerintetek gáz, ha nem akarom meghívni a szüleimet az esküvőmre?

Figyelt kérdés
Anyámmal elég rossz a kapcsolatom, apámmal mondhatni jó, de nem tudom elengedni magamat a jelenlétében. Mivel elváltak a szüleim kiskoromban, sokáig nem találkoztam vele, nem látott pasival stb. és még a csókot is kínosnak érezném előtte.
2010. dec. 7. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is így érezném, persze nekem a barátok előtt is kínos lenne az egész ceremónia, ha sokan lennének, de ez már a Te dolgod, viszont akkor értelmesen magyarázd el mindkettejüknek, hogy nem szeretnéd, ha ott lennének, mert.... Elvégre (gondolom), Te sem voltál ott az övékén. Akárhogy is döntesz, sok boldogságot kívánok neked is és a vőlegényednek is!
2010. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Hát szerintem ez durva,mert hát akármilyen is a kapcsolatotok,felnevelt(ek)..

Na de ha nem akarod meghívni,ne hívd,csak ne bándd meg utána.

2010. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tetris ***** válasza:
50%

A párod szüleinek hogy fog esni, ha a te szüleid nem lesznek ott? És a rokonság? Megindul a sunda-bunda szóbeszéd, hogy miért nincsenek ott a lányos szülők. Még talán azt hihetik, hogy lenézik őket. Ezt az egy estét nem bírod ki a szülőkkel? Végül is - akárhonnan is nézem a dolgot - az, hogy létezel, nekik köszönheted.

Szerintem a szüleidet a ceremóniára hívd csak meg, a vacsira ne. Így aztán nem érheti szó a ház elejét.

2010. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Az utolsónak igaza van abban, hogy ha nem hívod meg őket, utána hetekig lesz min csámcsognia a rokonságnak.


Viszont az esküvő a Ti napotok, ha Téged ez nem zavar, akkor ne hívd meg őket, végülis az esküvő elvileg Rólatok szól.

2010. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezt neked kell eldöntened, de szerintem ne legyen az ciki ha a szüleid nem lesznek ott mert te így döntöttél. A szívedre hallgass. Sok boldogságot!
2010. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
cinkes a dolog. Sajnos vagy nem, ő szült téged, és nem te őt. Azért egy házasság nem = egy 7végi kertipartyval. Szal ha nem akarsz mégroszabb helyzetet, akkor melegen ajánlom. Ha nem megy el, magára vessen.
2010. dec. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elképzelhetetlennek tartom, hogy a szülőket az ember kihagyja az esküvőből. Semmiképpen nem jöhetsz jól ki belőle.. utána tarthatsz összejövetelt, ahová azt hívsz, akit akarsz, de szerintem meg kell őket hívnod. Ha anyáddal rossz a kapcsolatod, talán el sem megy, apádnak pedig megmondhatod, hogy a csóknál forduljon el, mert zavarban vagy.. talán még viccesnek is fogja tartani.
2010. dec. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha kínosnak érzed a csókot bárki előtt, nem a megfelelő emberrel készülsz házasodni.
2010. dec. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van valami abban amit utolso irt. Nem szabadna kinos legyen. Nem lehet h a volegényed elött sem vagy felszabadult? Gondolotal mar erre? Ha ö egy biztos pont z éltedben,egy oszlop,akkor meg sem szabadna kottyannia egy esküvöi csoknak!! Az más h nem csokolozol elöttük,ezt én sem tettem soha. Szerintem illene azért meghivnod.
2010. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az esküvői csókkal semmi problémám nem lenne, egyszerűen a szüleim előtt kínos. Ettől miért lenne rossz kapcsolatom a párommal, nem értem az összefüggést. A szüleim jelenlétében vagyok feszült, nem tudom előttük elengedni magamat. Az, hogy rajtuk kívül van 30 vendég, nem érdekel.
2010. dec. 8. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!