Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve, mit...

Kétségbe vagyok esve, mit vehetnék neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szerelmemmel 3 éve vagyok együtt. 24 éves fiú, a munkája miatt nem viselhet ékszert, illatszereket(dezodor, parfüm, tusfürdő) a család többi tagja vesz neki, plüss már rengeteg van, ruhaneműt nélküle pedig képtelenség venni(kényes az ilyesmire). Van rá kb 2000 vagy 2500 forintom... Valami különlegeset szeretnék, ami biztosan tetszene neki. Olvasni nem nagyon szeret, CD-t, DVD-t pedig nem tudok, mert megvan mindene, ami kell neki.
2010. dec. 8. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, egy nagyszerű fotó Rólad, (műtermi)szép képkeretben tökéletes ajándék lehet... Keress egy fotostudiót, biztos megcsinálnak 1 képet is, nem tart semeddíg sem... Ennek tuti örülne, főleg ha valami jó cuccban vagy :)
2010. dec. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, ez eszembe sem jutott:))
2010. dec. 8. 13:06
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Én a helyedben biztos valami jópofa boxert vennék neki. Esetleg mellé valami csokit is... ;)
2010. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hobbijával kapcsolatos magazin-előfizetéshez mit szólsz? Lehet, hogy negyed évesre, de lehet, hogy fél évesre is elég a pénzkereted és nagyon szép ajándéklapot állítanak ki róla, amit át tudsz majd adni a fa alatt.
2010. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez tényleg jó ötlet:) A jópofa boxer és a csoki... Nekem valahogy úgy jobban tetszik, hogy jópofa csokiból boxer:D Ehető művészet:D

Hobbija az autó makettek:)

2010. dec. 8. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
24 éves ember!! Nem kisgyerek már meg nem kamasz!! Inkább kérdezd meg!! Én már csak tudom. Egy jó cipőnek, vagy egy jó palacsintának mindennél jobban örül a férjem.
2010. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy sütök neki csokis braunit.
2010. dec. 8. 16:56
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
én vagyok a jópofa boxeres ;) nem tudom mennyire szoktál kínai üzletekbe járni, de szerintem mindenképp nézz be, mert mindig vannak viccesebbek is, ráadásul olcsó és általában jó minőségű. Menj be néhány üzletbe, érdemes, mert nem mindegyik árulja ugyanazt. Én 500-600-ért szoktam találni jókat (+ csoki + csomagolópapír, és még mindig bőven beleférsz a kétezer forintba) :)
2010. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!