Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám születésem előtt...

Az apám születésem előtt elhagyta anyámat! Sosem fizetett gyerektartást! Visszamenőleg be lehet hajtani rajta?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hajtsd be, de előbb úgy rúgd meg, hogy a tökei visszaszálljanak a hasüregébe!
2010. dec. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen! 6 hónapra visszamenően!
2010. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
6 hónap? 22 év apátlanság távlatában kicsit kevésnek tartom! Kiforgatnám a bőréből is ezt a mocskot! Ne maradjon neki egy fillérje se... csak nem tudom hogyan lehetne
2010. dec. 8. 18:17
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Megérdemelné,igazad van,ha van pénze.Ha csóri senki,oda mégy ahova akarsz,nem tudnak valakiröl lehúzni ha nincs neki.Felneveltem a lányomat egyedül,az apja soha egy vasat nem fizetett,dehát az utca csavargója,ugyan honnan fizetne???Na meg az is kédéses hogy mennyire tartottátok a kapcsolatot.Ha 22 éves korodig nem is beszéltél az apáddal,akkor nem sok követelni valód van,sokmindentöl függ!
2010. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
én próbáltam keresni, ő folyton elutasított, elég mély nyomot hagyott bennem, sérültem rendesen... Van amúgy pénze, de leszar engem is, ahogyan anyámat is :(
2010. dec. 8. 18:24
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Hát akkor szerintem ne erölködj,nincs értelme.Ha nem is akar tudni rólatok,akkor fizetni mégúgy sem fog soha,Sajnálom,Próbálj túlesni rajta.:-(
2010. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Várd meg, míg elhalálozik. Akkor örökölhetsz utána, feltéve, ha az ő nevén vannak a dolgok, mert van egy ismerősöm, aki úgy zárja ki a lányát az örökségből, hogy minden a felesége nevén van, az övén csak a haszonélvezet.
2010. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
szükségem lenne pénzre, anyám már nem tud adni, a munkahelyemen nem fizetik ki a fizetésem, lassan nincs mit ennem... alapvető dolgokra nem futja, nem cigizek, nem iszok...
2010. dec. 8. 18:28
 9/17 anonim ***** válasza:
Hiába! Erről lecsúsztál.
2010. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet behajtani rajta. Mikor gyerek voltál az édesanyádnak kellett volna bíróságon követelni a gyerektartást megállapítását, most már Te nem tudod.
2010. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!